Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy A70 nem villog ha...

Galaxy A70 nem villog ha üzenet érkezik rá? SOS!

Figyelt kérdés

Fontos nekem egy telefonnál, hogy villogjon ha üzenet érkezik, nagy segítség. Az imént bontottam ki, felraktam tölteni, de semmi fény ami jelezné mimt a többi telefonnál.


Sosem vittem vissza terméket, azt tudom, hogy 14 napig ez megjátszható. Viszont a dobozát megtépáztam (samsung dobozokat mindig kidíszítem) illetve csomagolást kidobtam. Így is visszaveszik? Media Markt..


Nagyon köszönöm a válaszokat!



2020. jan. 20. 12:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a menüben ki van kapcsolva az értesítési LED?
2020. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam de az eddigi telefonoknál látható volt a kialakított rész erre a célra. Ennél nincs..
2020. jan. 20. 12:44
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal ezen sincs értesítő LED, ahogy az én A50-emen sincs! Helyette lehet használni az always on funkciót, és akkor a kijelzőn jelenik meg az értesítés ikonja.
2020. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Garott ***** válasza:
Az a70-en nincs ilyen led. Be lehet állítani hasonló funkciót, hogy vagy a vaku, vagy az egész képernyő villogjon, ha üzeneted jön. Ezeket a beállítások/kisegítő lehetőségek/speciális beállításokon belül állthatod az értesítés villanással menün belül.
2020. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Huhh na mindjárt feltöltődik és kibróbálom! Most adtál egy reménycsillagot..
2020. jan. 20. 13:29
 6/18 anonim válasza:
0%
Olyan nincs, hogy nincs.
2020. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Garott ***** válasza:

#6 pedig nincs.

Itt egy teszt is a telefonról:

[link]

idézem neked a részt: "Értesítési LED nincs, pedig lehetne, mert az előlapi kamera körül finoman pulzál egy körívben némi fehér fény akkor, amikor az arc alapú feloldás dolgozik. "

2020. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Küldtem rá emailt, de csak hanggal jelzett semmi villogás, pedig már beállítottam. Tény, hogy van ilyen funkció de gondolom nem színváltós és az nekem fontos mert az eddigieken mindig meg tudtam különböztetni, hogy milyen jellegű az üzenet.


Oké, akkor ezt én nagyon benéztem, én hibám, nem gondoltam, hogy egy ilyen kategóriát így elcsesznek..Visszaküldésnél elfogadják, hogy a csomagolását kicsit megtépáztam vagy ez hogyan működik?

2020. jan. 20. 14:09
 9/18 anonim válasza:
Csak sértetlen csomagolásban lehet visszaküldeni.
2020. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Magyarán ki sem bonthatod? Erre él az a 14 napos visszaküldési?


Teljesen el vagyok keseredve mindjárt kibszom az ablakon..

Valaki megvehetné 😂

2020. jan. 20. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!