Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elektronikai eszközöket...

Elektronikai eszközöket olcsóbb Németországból venni?

Figyelt kérdés

Munkatársaim elmondása alapján igen. Kinti ismerőssel megvetetik a kinézett terméket, és később megkapják.


Kíváncsiság képen rákerestem az Iphone 7-re. Találtam 250 euróért is, 32 GB-osat. Melóban kerestem, sajnos most nem találom a linket...


Cserébe itt van pl egy Amazon által forgalmazott telefon, ami ugyancsak 32 GB, és 210 euró.

( [link]


Ennyi adót rátesz a kormány? Hol és hogy éri meg ilyen eszközöket vásárolni?



2020. jan. 23. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy felújított, azaz használt telefon.Ennyiért pedig itthon is kapsz használt iPhone 7-et.
2020. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Vám- és ÁFA-tételeket EU-előírások szabályozzák, felesleges ebbe ostobán belekeverni kormányt.
2020. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
párezer Ft-nyi lehet az eltérés, de igen...ennyi a különbség abban, hogy itthon 27% az ÁFA. iPhone 11 Pro Max 256 GB-os verzió itthon 499ezer, amiből átszámolva több, mint 325 euro(109ezer Ft) az ÁFA, míg német apple oldalán kijön 1420 euro-ból, ami 477ezer...mivel az ÁFA ebből csak 232 euro, vagyis kb. 78ezer Ft...szóval ha valaki ingyen hazahozza neked, lehet ennyit spórolni...nyilván ekkora összegnél...egy iPhone 7-nél nem számolnám ki, de annyi különbségért kár vergődni vele...
2020. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olcsóbb lesz, de a garanciáztatás nehézségei miatt a kockázat is magasabb. Annyival meg nem olcsóbb. Akkor már ibkább kína, és a banggod meg a társai.
2020. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!