Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Apple bármely termékére,...

Az Apple bármely termékére, de többnyire az iPhone-okra, lehet bármilyen SKIN-t alkalmazni?

Figyelt kérdés
Nekem a régi telefonjaimra, alapvetően volt beállítható skinek. De tényleg, legalább 10 féle skin (gyárilag). Az Apple-nél vannak már hasonló tervek? :) Tehát van ilyen, hogy skin választás? Lehet bármilyen App, vagy külön megvásárolható program, vagy bármi... lehetővé teszi ezt a funkciót?

2020. jan. 23. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

nincs

van persze néhány beállítási lehetőség ami megváltoztatja a kinézetet, de a teljes felhasználói felület megváltoztatására - pláne nem apple fejlesztésű skinekkel nincs lehetőség.


és szerintem jó is ez így!

2020. jan. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Az Apple úgy általában nem erről szól. Az Apple lényege pont az hogy kiveszed a dobozból és működik úgy ahogy van, nincs benne ezerféle tök felesleges beállítási lehetőség. Ami viszont benne van az működik rendesen. Szerintem az iPhone userek nagy része (köztük pl. én is) még a csengőhangot sem állítja át a gyári alapbeállításról, mert minek.
2020. jan. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2* Igen érthető is, én sem nagyon változtattam rajta, de egyszerűen még (legalábbis nekem) vannak olyan jellegű problémáim ezzel a megjelenéssel, op rendszerrel, kapcsolatban, ami... hát... egyszerűen fogalmazva még fiatal ez a dolog, hogy olyan jó legyen, amivel meg vagyok elégedve... Ez a fejlődés útja, hisz asszem 2007 óta van iPhone, az márpedig nem olyan rég volt, de hogy őszinte legyek, ez az egész "számítástechnológia" még nem egy öreg iparág, és amit én szeretnék, szerintem 100-200 év múlva fog eljönni... Ez szerintem érthető... Én pont abban a korszakba születtem bele, ahol már fejlődött ez az iparág is, és nekem az tetszene, ami már komolyabb eredmény... Ez én vagyok, de meg kell hagyni, hogy az új iPad Pro, már tetszik (csak az ára nem:), meg ez az új iPhone is elég jó... de látod, még mindig fejlődik, tehát még nem érte el a teljesen kifejlett világát... Ez valahol jó is, meg kell is...


De visszatérve, én azért elképzelnék egy olyan appot pl, amivel pont jól meg lehet változtatni a megjelenést (a komolyabban ezt igénylő felhasználók számára) Mert oké hogy kiadok néhány száz ezret egy-két készülékre, de a lehetőséget megadhatnék a szerkesztésre, vátoztatásra... Biztos vagyok benne, hogy lesz is ilyen, illetve eljön az az idő, amikor már jobban tetsző lesz ez az ügy is, de igazából azért érdekelt a dolog, mert bekapcsoltam az old scool mobilom, a Sony Ericssonom, és tényleg az tök jó kis telcsi volt, és olyan jó témák voltak már akkor abban, hogy ezt csak javasolni tudom minden fejlesztő számára... Még a kamerájában is olyan effektek voltak, amit a mai napig hiányolok... Pedig biztos nem olyan bonyolult ilyen dolgokat megvalósítani, ha már 20 éve is meg tudták oldani... (lehet kell még 20 év, hogy megint megvalósítsanak valami jó dolgot:))


De tényleg, szóval mára már vannak jó megjelenések, amik már viszonylag tetszenek... Kezdve a gombtalan megjelenéstől, de szoftverikusan még van mit fejlődni (fejlődik is mint látjuk), csak örültem volna ha lett volna ilyesmi...


Ám köszi a válaszokat! Jók lesznek ezek a dolgok, sőt egyre csak jobbak.. :)

2020. jan. 24. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!