Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban? Iphone...

Melyik éri meg jobban? Iphone X vagy Iphone XR?

Figyelt kérdés

Vagy még a honor 20 is befutó. Azonban bizonytalan vagyok, hogy melyiket véget. A honor azért tetszik jobban, mert jelenleg is egy huawei készülékem van, és nagyon szeretem. Sok videót néztem a honorról és mindenki jókat mond.

Viszont az nem tetszik benne, hogy olyan basic az egész kinézete, minden második telefon úgy néz ki.

Az apple termékeket szintén nagyon szeretem, volt már többször is iphone-om, most viszont nem tudom eldonteni, ha x és xr között fogok dönteni, akkor melyik legyen, mert ahány videót nézek, annyi felé véleményt hallok. Azok alapján meg hogy olvasom ilyen processzor olyan chip, nem vagyok előrébb mert nem vagyok ebben otthon, szóval inkább az érdekelne, hogy ha valaki valamelyik készülék használója, akkor ő mit tanácsol, milyen tapasztalatai vannak :)



2020. jan. 25. 14:57
 1/9 Galekun válasza:
20%
Én soha nem vennék Alma márkás telefont. Az ára inkább a logó és nem az a hitvány készülék. Én Xperia, Asus vagy Huawei telefon mellett voksolok. Az android mindíg is jobb lesz mint az ios. Az áruk is megfizethető és a drága készüléknél ténylegesen a telefont fizeted és nem a márkát. De mivel Te Alma és Honor telefont dobtál fel, így, hogy válaszoljak a kérdésedre: Honor
2020. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Xr erősebb,X oled kijelző!Döntsd el melyik a fontosabb,de ha hosszú távra tervezel vele akkor mindenképpen Xr,mert tovább lesz szoftver támogatottsága!
2020. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2 évente szoktam váltani, most egy huawei mate 10 lite-om van, sajnos össze-vissza tört a képernyőm és inkább telefont váltok, mint képernyőt cserélek.

Vagy Apple vagy a Honor, más nem játszik és nem is érdekel. Nem szeretem a Samsung készülékeket, a Sonyt abszolút nem ismerem, xiaomi meg hasonló márkák pedig pláne nem érdekelnek. Láttam belőlük jó modelleket, de nem akarok 150-250 ezer forintot egy olyan telefonra, amit egyáltalán nem ismerek és nem vagyok benne biztos, hogy a következő 3 évet azzal a telefonnal szeretném tölteni.

Fontos a kamera, mivel sokat utazom és szeretek mindent megörökíteni, de egy fényképezőképet viszont nem szeretnék, megelégszem egy jó telefonkamerával is, ez viszont inkább a honor felé tolja a mércét.

Továbbra is várom a tapasztalatokat, ki mennyire szereti a saját készülékét, vagy ismerőse, stb. :)

2020. jan. 25. 16:16
 4/9 A kérdező kommentje:
Nektek pedig köszönöm a válaszokat!
2020. jan. 25. 16:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Annyit tudok segíteni, hogy az iPhone X és XR közül leszűkíteném a kört az XR-re. Újabb egy évvel az X-nél, és olcsóbb is. Így tehát az XR és a Honor 20 maradt.

A Honor egy teljesen korrekt árazású telefon a jelenlegi árával. 110 ezer forintért normálisabb boltokban is megkapni, és ennyiért 6 gb rammal és 128 gb-s tárhellyel jól használható telefon lesz 2-3 évig, a kamerái pedig nagyon jó képet csinálnak.

Az iphone XR 190 ezer körül van. Döntsd el, hogy melyik rendszert használnád szívesebben! Az XR 3 frissítést még megkap, az is sokáig használható marad.

A kérdés, hogy megéri-e neked a plusz 70-80 ezret a rendszer.

2020. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Xr, de inkább 11
2020. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem kértem más telefonra való javaslatot.
2020. jan. 26. 10:01
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

XR es Honor között fogok dönteni.

2020. jan. 26. 10:02
 9/9 anonim ***** válasza:
iPhone x
2020. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!