Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okos telefont vegyek...

Milyen okos telefont vegyek ha nem akarok androidos vagy apple készüléket?

Figyelt kérdés
Tehát se ios se android nem jöhet számításba, kimondott bevállt modellek érdekelnek, új készülék nem antik java vagy lumia microsoftos, a két oprendszert leszámítra mindenre nyitott vagyok.

2020. jan. 27. 11:53
 1/9 qkker1 ***** válasza:
94%
Felsoroltad, és kizártad -a symbian kivételéve, de az is qrva régi- az összes okostelefon szoftvert, úgyhogy esélyed még annyi sincs, mint mókusnak az erdőtűzben!
2020. jan. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pont azért tettem fel kérdést hogy hátha van amit nem ismerek. Gyanítottam hogy kizártam minden egyebet, de reméltem is hogy van valami északkóreai kinjoug szoftver esetleg vagy valami.
2020. jan. 27. 12:06
 3/9 A kérdező kommentje:
Sirinos, kaios, ubuntu touch, tizen os, Harmony os, lineage os, nem tudok róluk semmit. De nem androidok szerintem szóval számításba jöhet.
2020. jan. 27. 12:19
 4/9 Trevor. ***** válasza:
100%
A LineageOS egy AOSP android. Esetleg KaiOS, ez ilyen félbuta-félokos rendszer.
2020. jan. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős, nincs célközönség, sehol sem érné meg a gyártóknak egy teljesen ismeretlen mobil OS. Tizen OS is Samsung TV-re van, illetve az órájukra, de ezek nagyon lebutított, zárt forráskódúak, illetve nagyon hardver limitáltak.
2020. jan. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Alex Fly ***** válasza:
70%
Esetleg a Huawei-féle OS jöhet számításba -ha hozzájutsz. Vagy esetleg a Fuchsia, de normál használatra egyik sem alkalmas...
2020. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Már jönnek a Linuxos telók meg ott Black Berry
2020. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Meg talán még Windows is van még
2020. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem találtam meg még milyen telefont vegyek. A pda mobile windovs nagyon bejött csak 2 évigy gyártották és elavult mind mai szemmel. Lehet építeni kellene eggyet
2020. jan. 29. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!