Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet androidos telefonok...

Hogy lehet androidos telefonok elhúztak az Apple mellett? Szerintem már nem érdemes iphone-t venni. Évek óta semmi újdonságot nem tud felmutatni. Android sokkal jobb már szerintem. Pl: Oneplus 7T Pro.

Figyelt kérdés
Ahhoz képest mégis bámulják a múszaki áruházban az iphonet.

2020. jan. 28. 17:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
48%

A droidos telók mondjuk úgy, hogy felzárkóztak...

Behoztak 10 év lemaradást. Ami persze szép dolog, de sehol sem lennének az iPhone nélkül.

Az iPhone volt az első igazi okostelefon és az akkor iPhoneOS volt ez első ugazán okostelefonra, érintőkijelzőre fejlesztett oprendszer.

A droidot is akkor kezdték fejleszteni és kb a symbianhoz hasonló valamit akartak létrehozni. Amikor meglátták az iPhonet akkor tervezték át hasonlóra.


Az iPhone nélkül nem ilyen lenne a világ.

Lehet hogy mostanában nincsenek akkora áttörések, de az iPhone befolyása az okostelefonokra elvitathatatlan.

A iPodot és az iPadot ne is említsük.

Nameg a hozzájk kapcsolódó hátteret. A zene és alkalmazásboltokat amik létrejötte szintén az Apple érdeme.

2020. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
63%

Elhúztak? Mikor volt, hogy az új iPhone-ok bármi újdonságot is felmutattak aminek a célja nem a túlárazott extrák kikényszerítése az emberből, vagy nem máshonnan lopott ötlet sajátként eladva?

Az Apple egyetlen dologban igazán jó, az a marketing.

2020. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
40%

“ Az Apple egyetlen dologban igazán jó, az a marketing.”


A ddr-es kazánfűtő bácsika is meggyőződéssel mesélte nekünk a 80-as években hogy a trabi milyen jó, 20 éve ugyanaz. A bmw meg mekkora ratyi, mindig változtatni kell és csak túl van árazva.:)

2020. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
37%

#3

És ez hogy jön ide?

Az androidos telefonokra mondod hogy nem változnak, mint egy Trabant, vagy a BMW-ket tervezik úgy hogy más autókban alapvető dolgokért túlárazott extra alkatrészeket kelljen venni?

2020. jan. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
13%

“ Az androidos telefonokra mondod hogy nem változnak, mint egy Trabant,”


Nem pont így mert az az android annyira változik, hogy ha új telefont veszek, nem ismerem ki magam rajta.

Inkább arra értettem, hogy mindenkinek megvan a magyarázata hogy miért jobb az ami neki van ha csak egy trabiról is van szó.

Nekem van mindkettő, de az andridostól nem vagyok elájulva. Minden nap zozeg valamiért hogy újabb 30 boztonsági update van meg újabb 130 programnak van fent újabb verziója a storeon.

Nekem csak telefonálni kell meg alapfunkciókra, és nincs kedvem állandóan a telefon lelki világával foglalkozni.


Egyébként abból is látszik az önigazolásibkényszer egyeseknél, hogy ha itt leírta az ember a konkurrens nevét, egyből meg kell torolni lepontozással.

2020. jan. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
54%

Elmesélnéd kétlek miben húztak el ? Mondj egy androidos készüléket aminek jobb arcfelismerő rendszere van mint az iphoneoknak. Mondj egy olyan készüléket ami ilyen minőségi anyagakból van összerakva. Egyedül kamerában jobb a huawei, de az is csak a zoom miatt mindig is az iphone-nak volt a leginkább színhű kameraképe.


Az androidos készülékeknél eleve az op rendszer ami hibádzik. Ja hogy 20 magis proccesszor van a samsungban meg 30gb ram ? Azért mert az android alá kell. Az iphone-oknak még a nagy előnye hogy mindig csak az aktuális készletre kell optimalizálnia a készülékeit.


Ja és mutass egy 5 éves a droidos telefont ami megkapja a legújabb droidot házi felszenvedés nélkül...

2020. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
42%

Mi az hogy elhúzott az Android? Miben? Kérlek mondd meg, miben. Miben jobb az Android, mint egy Iphone?

Nem tudod megmondani, csak az összes Androidos ezt hajtogatjai, akinek nincs pénze új Iphonra. Ennyi. Nincs rá pénzem, úgyhogy megmagyarázom, hogy szar, úgyhogy nemis kell. Akinek meg nem számítanak az anyagiak és Androidot választ, az meg van olyan értelmi szinten, hogy nem foglalkozik ezzel, használja csendben, szardobálás nélkül.


Nem húzott el az Android sehova. Jól mondták előttem. Felzárkózott. Iphonokeba már lassan minden benne van, amit a mai technológia tud, és indokolt. Már már túl is van tolva... Designon kívül hűde nagy világmegváltó durranást nem lehet újítani. Android meg most ért el ugyan erre a szintre. Az elmúlt években valóban huzamosabban fejlődött, mint az Iphone. De csak azért, mert volt hova fejlődni. De Az Iphone azt tudta 8 éve, amit az Android 4 évvel ezelőtt...Az Android a hatalmas fejlődésével most tart ugyan azon a szinten, ahol az Iphone.


Szóval ne akarjuk már beadni, hogy mennyivel jobb az Android. Nem jobb. Más. De nem jobb. Iphone sem jobb. Telefon, telefon. Mindegyiknek van előnye, meg hátránya. Nekem Iphone-om van lassan 10 éve. És ezalatt tudod mit vettem észre?

Az Androidosok mindig megpróbálják megmagyarázni, hogy az Android a tuti. Az az istencsászár telefon, az Iphone meg egy szar. És folyamatosan háborúban állunk, vagyis ti ezt hiszitek. Nyomatjátok a baromságot, megy a farokméregetés, és azt bizonygatjátok, hogy az Android jobb.

Javarészt az Iphone-osok meg leszarják mindezt. Használjuk a telefont, és ennyi.


És olyan dolgokkal érveltek, amit a felhasználó működés közben amúgy nemis észlel. Ki nem szarja le hány giga RAM meg hány Ghz-s processzor van bennük...Az egy szám. Ha te nyugodtabb vagy attól, hogy tudod, hogy a tiédbe több van, akkor örülj neki. Biztos feltűnik, hogy 12 miliszekundummal gyorsabban unlockolja a képernyőt. És ilyen basic adatokra támaszkodtok...


Nicns számottevő különbség közöttük.

2020. jan. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
46%

Ugyan az a játék az 5 éves Iphone 6S-emen szebben, gyorsabban fut, mint a haverom 1 éves Huawei P20 Pro-ján. Amikor a kezembe adta, nem akartam elhinni.


Androidon le van butítva az egész grafika. Töltési idő kétszer annyi, de legalább az FPS is bántóan alacsony.


Tényleg...Hogy elhúzott az Android. Aztán papíron a Huaweiben biztos több a RAM, meg erősebb a proci meg a tökömtudja mint az én 5 éves Iphoneomban. ÉS? Számít? Nem. Végeredmény a fontos. Amit a felhasználó érzékel.

2020. jan. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
25%

Előző kettő: szép, követhető, de teljesen felesleges érvelés szektásoknak megmagyarázni hogy nincs igazuk.

A legtöbbnek nem volt a kezében iphone. Akinek meg volt, annak is meg van a magyarázata rá, hogy miért rosszabb az amire nincs pénze.


Ez pont olyan mint a svájcifrankhitelesek. Akkoriban nagyon nagy volt az arcuk, meg mindenkit hülyének néztek aki forint alapút vett fel.

Aztán jött a neoton.(220 felett)

2020. jan. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
43%

Ez olyan, mint régen (akkoriban jobban érdekeltek a számítógépes témák) rengeteg Linux-Windows hitvitát láttam a fórumokon, amit már utáltam is baromira.

Mindkét oldal hajtogatja az unalomig ismert szempontjait, persze a Linuxosok szokásos nagyképűségét is beleértve, ahogy leereszkednek a buta Bill Gates birkákhoz.

Csak azt nem fogják fel sokan, hogy mindenki hozzá tud szokni a saját rendszeréhez, autójához, (anyanyelvéhez!)vagy bármihez, ami másnak mondjuk kényelmetlen, használhatatlan, de ő megszokta és nagyon jól érzi magát vele.

_Megszokás_ agyalágyultak, ez a kulcsszó szerintem.

Úgyhogy tök feleslegesen rágjátok a szart.

2020. jan. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!