Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s10 lite,...

Samsung galaxy s10 lite, iPhone XR, vagy iPhone XS?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok ez ügyben. Ennyi pénzért nem tudom melyik érné meg igazán. 3-4 évig minimum használnám, ha bírja, akár tovább is. Igazából az android meg az ios is tetszik, mindkettőt használtam már sokat, így ez sem dönti el. Itt max az üzemidő, szoftveres támogatás stb. dönthetne, de igazából az sem zavar, ha az android nem kap, csak max egy két frissítést rendszer terén.


Melyiket lenne érdemes?

Egyáltalán az xR és xS között melyikre szűkítenétek a kört?



2020. jan. 31. 06:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Xr ezek közül de inkább 11
2020. jan. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is inkább 11-et vennék iPhoneból, de ha csak ez a kettő jöhet szóba, akkor mindenképpen XR.

A samsungok általában jó telefonok, az ismerőseim nyúznak samukat, viszont a 2 éves garancia ido alatt minimum egyszer kerult szervizbe mindegyikojuke.

2020. jan. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%
Teljesítményben nem lesz nagy különbség, szoftveres támogatásban sem, kamerában sem. A galaxy s10e-nek én kicsit gyengusnak találom az akksiját, relatíve gyorsan merül, egyébként mind 3 telefon csúcskategória.
2020. jan. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!