Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonrol hol lehet levenni...

Telefonrol hol lehet levenni azt az opciot, hogy hivasnal egy rovid uzenetet kuldjon, ha hivnak?

Figyelt kérdés
Vagy van egyaltalan vmi, amit meg lehetne csinalni, hogy ne nyomja ki a hivast? Zsebemben tarolom, es eleg nagy baj lehet ebbol ha a fonok hiv.

2020. febr. 2. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:

SMS-t nem azért küld a szolgáltató, mert direkt kinyomta a telefonod, hanem csak azért, mert nem sikerült a hívás.

Hogy miért nem, inkább ez az érdekes.

Egy időben nekem is volt ilyen, gyanakodtam a szolgáltató túlterheltségére is, de egy hard reset is már segített valamit, ha jól rémlik. Ez egy rootolt telefon volt, CyanogenMod rendszerrel. Később átálltam egy root nélküli telefonra, gyári eredeti rendszerrel.

A két telefon egyébként egyforma, 4G típus, noha utóbbi dual SIM verzió.

De ezen a másikon nem volt ilyen üzenet, lassan már egy éve.

Most akkor mi lehetett a hiba oka? Talányos... Vagy nem.

2020. febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előbb nem tértem ki rá, mert kézenfekvő, hogy a térerő hiánya is okozhat ilyet. Csak esetemben ez kizárt, mert nem olyan helyen voltam a hibák jelentkezésekor.
2020. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem ez volt nekem, bar ilyesmi is talan volt nalam anno.


Nekem az van, hogy hivnak, es a telomon van olyan, h ilyenkor zold telo, piros telo gomb jelenik meg + rovid uzenet is (pl majd visszahivom kesobb). Na ez utobbi a baj, hogy a zsebemben erre nyomodik mindig es ilyenkor nem is jelez, hogy en kinyomtam volna vkit. Sms-ek kozott meglesem es latom h kuldott neki egy uzenetet. Es idaig olyanoknak kuldott akiknel nem volt baj, de vkinel baj lehet ebbol.


Ezt beallitasoknal biztos le lehet venni, de nemtom hogy kell.

2020. febr. 2. 16:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben a telefonod támogatja, akkor vegyél rá egy könyvszerűen nyitható okostokot, aminél csak akkor kapcsol be a kijelző ha kinyitod. (van benne valahol egy kis mágnes), így nincs olyan, hogy véletlenül is kinyomod. nekem ebben van+okosóra ami egyből jelez ha keresnek. Azóta mindig rezgőn is van a telefonon, mert felesleges, hogy hangosan jelezzen.
2020. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hívás-Beállítások-Gyors elutasító üzenetek

Töröld őket.

2020. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En is ezt szeretnem, de ezt az elutasito uzeneteket nem talalom beallitasokban
2020. febr. 3. 06:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyomj a hívás gombra.

Ott a beállításokra.

2020. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Imadlak, koszonom szepen :)
2020. febr. 3. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!