Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent, ha messengeren az...

Mit jelent, ha messengeren az üzenetem mellett egy szürke telítetlen kör van pipával, viszont a partner elérhető?

Figyelt kérdés
2020. febr. 3. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Elérhető sokszor csak azt jelenti, hogy kapcsolódik a nethez. De ettől még nem biztos, hogy látta is. Nekem messenger és viber is csinál olyat, hogy nem jelez, csak akkor látom, ha belemegyek.

De persze az is lehet, hogy direkt nem nézi meg.

2020. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De, ha kapcsolódik a nethez és elérhető, akkor egy telített körnek kéne lenni fehér pipával, ami azt jelenti, hogy megkapta az üzenetet, de még nem olvasta el.
2020. febr. 3. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ingyen alkalmazástól ne várj csodát.
2020. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Messenger ilyen oldalról gyakran megbízhatatlan! Egyik kollégát egész éjjel úgy mutatta, hogy elérhető, miközben nem is volt bekapcsolva a mobilnetje. Mikor ránéztem, akkor egyik pillanatban az volt, hogy x órája bolt elérhető, a következő pillanatban meg ott volt a zöld pötty. Egész este így volt, mikor megnéztem.
2020. febr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem miért van ez. Van egy olyan opció, hogy "üzenetek figyelmen kívül hagyása", és ha a másik fél ezt kiválasztja, akkor nem kap értesítést az üzeneteidről és ezért jelzi úgy, mintha nem lenne kézbesítve.
2020. febr. 4. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!