Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dual sim kártyás okostelefon...

Dual sim kártyás okostelefon mobilnet használatához hogy választom ki, melyik kártyáról szeretném fogyasztani az adatkeretemet?

Figyelt kérdés
Redmi 6 global telefonom 2.sz.sim kártyán havi díjas, folyamatos adatkeretem van, az 1.sz.kártyára kaptam a "Valentin-napi" 3 napos ajándék keretet a Vodafone-tól. Hogyan tudom kiválasztani, előbb az ajándék keret fogyjon (abból fogyjon a 3 nap alatt) és addig a fix keretem megmaradjon? Köszönöm szépen a válasz(oka)t.

2020. febr. 5. 14:01
 1/3 Mr. V. ***** válasza:

Beállítások - Adathasználat

Itt megjelenik az áttekintés és a 2 kártya, az egyiket kikapcsolod, a másikat be.

2020. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Régi telefonokban az 1. sim az adatkártya, csak arról netezik. Újabbaknál a beállításokban lehet választani, hogy melyik legyen az, csak simán átkapcsolod a másikra és azt használod, csak aztán ne felejtsd el visszakapcsolni.
2020. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkét választ, sikerült a segítségetekkel átállítani. Beállítások-kapcsolat&megosztás-mobiladatkapcsolat-kiválasztom a kívánt sim-et,ehhez kéri a jelszót-tovább katt. és kész folyamat. Visszaállításra is figyelni, köszönöm.
2020. febr. 6. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!