Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri 2020-ban Iphone 8...

RekaFeher kérdése:

Megéri 2020-ban Iphone 8 plus-t venni?

Figyelt kérdés

szeretnék egy ilyen telefont, 3 barátomnak van Iphoneja és a 8 plust nézegettem, nyomkodtam nagyon tetszett gyors jól nézki, könnyen használható.

na de a kérdésem az, hogy megéri-e?

azt hozzáteszem világ életembe Androidos voltam.

előfizetésre venném mert nem tudom megvenni egybe.

nektek mi a véleményetek róla? igaz, hogy vízálló?


2020. febr. 5. 17:17
 1/4 bp1985 ***** válasza:

Nem vízálló. 2,5 éves telefonért nem adnék 200.000 ft-ot, illetve nekem kicsi a kijelzője, formája sem tetszik.

Azért, mert 3 barátodnak van, nem kell majmolni őket.

2020. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem majmolom őket egyszerüen csak TETSZIK ÉS KÉSZ!!! és most mondom, hogy részletre venném!!!
2020. febr. 7. 20:37
 3/4 bp1985 ***** válasza:
0%
Minek veszed akkor meg, ha nincs rá pénzed? De, majmolás, a saját szavaiddla írtad le, hogy nekik is ez van, és azért kell neked is.
2020. febr. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 beke lászló patrik válasza:

Nézd ha szeretnéd akor vedd meg

Valmilyen szinten igaza van a egyesnek és a hármasnak Pálné az elsőnek nem mondom hogy ennyiért milyen android van nem akarok háborút szóval ha szetned vedd meg nem bánod meg nézd azt is ha bármi baja lesz akár otthon magadnak is tudsz kijelzőt ilttve aksit cserélni azért ez is lényeg de a kérdésre vissza terve meg éri szerintem ha azt nézed az x is ugyan ez a processzor van szóval ha jó neked az a ház ami az iPhone 8 plusnak van akor jó lesz nekd meg ha utána olvasol az iPhone 6s meg kapta az ios 14 egy 2 magos telefon azt azért elég nagy dolgot akor egy 8 plus pláne jól bírja szóval ha akarod ne halgasa másra vedd meg és kész nem bánod meg

2020. júl. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!