Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri használtan Huawei p20...

Megéri használtan Huawei p20 lite-ot venni?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy huawei p20 lite-ot 40.000ft.ért

a doboza megvan,jár hozzá tok meg üvegfólia.

mit gondoltok?



2020. febr. 5. 21:19
 1/4 anonim válasza:
Én használtan vettem Samsung S7-et 40.000 ért. 2 éves, hibátlan állapot. Abszolút megérte. Nekem azért esett erre a választás, mert vizálló. De, ha tudod mindenképpen ellenőrizd le mielőtt megveszed a teló állapotát. Személyesen ha lehet.
2020. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mire kell figyelni?
2020. febr. 5. 21:51
 3/4 anonim válasza:

Először strapatelefont akartam, mert kell a munkám miatt. Mint pl Samsung Active sorozat, ez ütésálló is. Csak mivel ezt csak Amerikában adták ki itthon semmilyen alkatrész nincs hozzá, úgyhogy ha valami elromlik rajta, lökheted ki. Aztán volt a Cat s60, ez hőkamerás, de ehhez sincs semmilyen alkatrész, használtan az ilyet nem szabad megvenni.

Amúgy meg, nézd meg, megy e normálisan, a képernyő nincs betörve, használd egy darabig nézd mennyire bírja az akku. Kb ennyi.

Először Samsungot se akartam, de egy telefonszerelő mondta hogy ezeknek van a legkisebb frekvencia kibocsátásuk, szóval nem annyira ártalmasak, jelük sincs olyan erős, de amennyi kell van. Nameg a sima S7-es nagyon jó méretben van, csak 142 mm magas, nem nyomja a zsebem se. Van rajta GPS, egy csomó jó funkció, vizálló, azt mondják jobb mint az Iphone 6S, van hozzá alkatrész, és használtan nagyon olcsó.

2020. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy akkucserére valószínűleg 1 éven belül számolnod kell. Ezekben ekkortájt szoktak meghalni.
2020. febr. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!