Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7 hívásnál nem hallom...

IPhone 7 hívásnál nem hallom a másik félt és ő se hall engem, viszont ha zenét hallgatok, akkor a hangszóró tökéletesen szól. Mi a hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A fent leírt jelenséggel küzdök és nem tudom rá a választ.

Frissítettem a legfrissebb ios-t és a beállításokat az alapra visszaállítottam, hátha korábban valamit elállítottam.

Tehát:

Ha hivnak vagy én hivok valakit, akkor semmi hangot nem hallok és akivel beszélek az se hall engem, viszont a zene szól. Gondolom nem a hangszóró ment tönkre, hiszen amikor médiát játszok le hibátlan a fenti és alsò hangszóró is... mit tegyek? Van erre valami megoldás?

Köszönöm a válaszokat!



2020. febr. 5. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szoftverfrissítés szervizben.
2020. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a visszaállítás után ugye nem húztad vissza rá a mentéseket?

ugye nem?!

Itunesben iphone visszaállítása, majd ha megcsinálta akkor beállítás új iPhoneként és semmi mentést nem szabad visszatölteni.


próbáld ki másik SIM kártyával/cseréltesd ki a sim kártyát. Ha amúgy működnek a hangszórók akkor a szolgáltatónál lehet valami bibi.

2020. febr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nyomj neki egy full resetet.
2020. febr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jajj dehonnem, a mentést vissza kell tenni, nehogy elvesszen bármi is!...


Hát jól írtad. Nem kell semmit visszarakni, mert minden szirszart visszanyom. Telefonszámot kézzel visszaírni a többi meg le van tojva.

2020. febr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Híváskor a kihangosításra vagy bluetoothra, fülhallgatóra váltva mi történik?
2020. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!