Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg lehet hosszabbítani a...

Zowie kérdése:

Meg lehet hosszabbítani a csengetési időt? (nem biztos, hogy jól tettem fel a kérdést, többi lent)

Figyelt kérdés
Letöltöttem zenét, amit csengőhangnak állítottam be de csak 20 másodpercet játszik le belőle, majd újra kezdi, aminek így nincs értelme. Megoldható vajon ,hogy hosszabb ideig menjen a zene?
2020. febr. 6. 08:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt, h sony xperia t3 a telefon
2020. febr. 6. 08:31
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, akkor ha hoszabb zenét raksz be csengőhangnak.
2020. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Csengőhangnak nem a szórakoztatás, hanem a figyelem-felkeltés a feladata.

Ha olyan csengőhangod van, amelyik neked tetszik, ezért végighallgatnád a 3+ perces számot, bolond lenne az a hívó, aki nem szakítaná meg a hívást.

Ekkor bizony számodra fontos infóról is könnyen lemaradsz.

.

"Megoldható vajon ,hogy hosszabb ideig menjen a zene?"

Ha azt akarod tudatni a hívóval, hogy nem éerdekel, él-e hal-e a #2 javaslata alapján járj el!

2020. febr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Épp ez a gond, hogy beraktam hosszabb zenét de csak 20 mp-et játszik belőle, majd elölről kezdi.
2020. febr. 6. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:

A tej

lóddal egy helyen tartózkodsz?

Mennyi idő kell az első csengetés megkezdésétől e telefon felvételéig?

Szeretnéd, ha te hívsz valakit, előbb végig hallgatná a zeneszámot, aztán venné csak fel a készülékét?

Ha az utolsó kérdésre a válaszod 'nem', miért várod el mástól?

2020. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsi!

Ez "A tej


lóddal egy helyen tartózkodsz?"

Félresikerült, helyesen:

"A telóddal egy helyen tartózkodsz?"

2020. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar ha végighallgatja :D Nincs folyton mellettem a telefon, nem az a tipus vagyok, aki még a wc-re is magával viszi. Megoldódott a dolog, a 20mp-es hossz maradt, de meg lett vágva a szám és így már jó :))
2020. febr. 7. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!