Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég vettem egy okosórát...

1994 Dinus kérdése:

Nemrég vettem egy okosórát (smartwatch H2). Az első két napban tökéletesen működött minden rajta, de már sem az üzeneteket, sem az értesítéseket nem jelzi az óra. Esetleg valami tipp, hogy mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Minden hozzáférés, értesítés engedélyezve van. A javasolt programot töltöttem le hozzá: WearHealth

2020. febr. 6. 16:02
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Egyáltalán kapcsolat van a telefon és óra között?
2020. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az alkalmazáson belül csatlakoztatva van az óra.

Az órán van telefon kereső, ha rá megyek a telefon rezeg szóval elvileg van.

Viszont a telefonnal ugyan ezt már nem tudom megcsinalni pedig ott is ott van az eszköz kereső lehetőség.

2020. febr. 6. 16:54
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Általában a telefonnak is kell legyen egy olyan szolgáltatása aktív,hogy az adatokat átadja egy külső eszközre,ezzel lehet gond,vagy az appban inaktív. Történt a napokban valami változás a telefonban? Frissítés,ilyesmi?
2020. febr. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem történt frissítés azóta, hogy megvan az óra.

Az alkalmazáson belül csatlakoztatva van az óra.

2020. febr. 7. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!