Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy a70 ha megmozdítod...

Galaxy a70 ha megmozdítod felébred a képernyő? Beállítás?

Figyelt kérdés
Hol tudom beallítani hogy ha hozzáérek akkor maradjon sötét azaz ne térjen magához? Nem találom. Illetve néha pár percre mintha lefagyna..Éritgetem de semmi reakció, ez jellemző ennél a telefonnál?

2020. febr. 6. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is A70 van, és igen, tipikusan ráismerek ezekre a dolgokra! 😏 Nem hinném, hogy beállításon múlna a dolog, mivel ott nem találtam ilyen opciót, viszont mivel alapfunkció a 2 koppintásos feloldás, lehet hogy annak "mellékhatása" a túlzott érzékenység, nem tudom, de engem különösebben nem zavar! És a kijelző fagyását is többször tapasztaltam, ilyenkor kikapcsolom a kijelzőt, majd újra be, és akkor már semmi probléma!
2020. febr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs bekapcsolva vélethenül az "ébresztés felemeléssel" funkció? Az okozhat ilyet
2020. febr. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lépj be a Beállításokba- speciális funkciók-kéz- és egyébb mozdulatok- és az ébresztés felemelésselt-t ki kell kapcsolni
2020. febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!