Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit választanátok egy új...

Mit választanátok egy új Samsung A50 vagy egy használt iPhone 8?

Figyelt kérdés
Átlagos felhasználásra kellene, net, Messenger telefonálás.
2020. febr. 7. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

"Átlagos" felhasználásra tökéletesen megfelelő az A50.

De egyébként is, én az új telefonok híve vagyok, inkább veszek egy olcsóbb, de teljesen új (gyári garanciás, hivatalos marketből vásárolt) telefont, mint egy random ember kezéből aki már kitudja hanyadik tulaj, miért adja el, mit csinált vele, milyen hibája lehet a telefonnak.

Úgyhogy én az A50-re szavazok.

2020. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem se vegyél használtan,azzal mindig baj lehet.Nekem A50-em van,teljesen meg vagyok vele elégedve.
2020. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A50-em van, és ez egy vacak telefon, nézz inkább valami mást ha nem akarsz bosszankodni a vacak újlenyomatolvasó, lassú kamera, és egyre lassuló rendszer miatt, pl netezés közben pásodpercek alatt váltott át a háttérben futó viberre, vagy wifi, 240-es net mellett is rettentő lassan tölt be a youtube. Térerejével se vagyok megelégedve, mert van ahol nem is tudok vele telefonálni, míg az elöző Huawei telefonommal tudtam.
2020. febr. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!