Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Barátnőm most szűlt, allítólag...

Szabó Patrik Károly kérdése:

Barátnőm most szűlt, allítólag Pecsen, de a Facebook Debrecent mutatt, gondolom a GPS miatt, azt írja 4 perce jelentkezett be ott ez menyire hihető?

Figyelt kérdés
Szakítottunk, de a gyerekem latni akarom, ilyenkor mi a teendő? Vagy esetleg van olyan alkalmazás ami megmutassa a pontos helyét? A korhazak telefonban a betegeiről nem adhatnak ki informaciót.

2020. febr. 8. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
A betegekről nem is adnak infót, de ezt megmondják, hogy egy ilyen és ilyen nevű beteget felvettek-e a szülészetre.
2020. febr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom szerint semennyire.

Én Kecskeméten lakok, a kétfaktoros hitelesítés pedig gyakran Pomázt jelöli meg. Mondanom sem kell, a távolság több mint 100 km...

2020. febr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hol lakik a barátnőd?

Mert ha pl. Komlón, akkor nem valószínű hogy Debrecenbe megy szülni!

2020. febr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Debrecentől 10 km-re lakik, ezért sem ertem hogy miert Debrecent jelöli mikor már 6 napja állítólag Pécsen van, érdekes ez, ezert is erdekelne hogy tudom meg hogy ott van, és hiaba mondtam nevet, nem adtak ki semmit
2020. febr. 8. 23:07
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy így alakult...

A facebook app a gps alapján nézi a helyet nem az ip cím alapján, szal eléggé hihető a Debrecen.

most bejelntkeztem facén és méterre pontosan írta mi van a környékemen - ismerem méterre mi van itt, teljesen pontosan írja.

Mondjuk ha Debrecent szeretném megjelölni azt is lehet - tehát az is lehet, hogy nem ott van, csak azt írta be.


A kétfaktorosok az ip alapján nézik ha mondjuk böngészőből jelentkezel be.


olyan alkalmazás amivel meg tudnád határozni hol van pontosan, nem nagyon van legálisan és ahhoz is, hogy lásd merre van előbb telepíteni kellene az Ő telefonjára előbb.

2020. febr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
:(
2020. febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, holnap az lesz az első hogy elutazok Debrecenbe...
2020. febr. 8. 23:25
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

"holnap az lesz az első hogy elutazok Debrecenbe..."

Holnap az legyen inkább az első, hogy telefonálgass előbb.

2020. febr. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És Debrecenben a Klinikára mész, vagy a Kenézybe?
2020. febr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
azért nyomozz kicsit... Debrecen oda-vissza 1 nap és nem is olcsó, legyen több infód hogy biztos ott van-e mielőtt elutazol!!
2020. febr. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!