Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Még nyomógombos telefonon...

Még nyomógombos telefonon Facebook-ozol?

Figyelt kérdés

Nem QWERTY billentyűzetes Blackberry-re gondolok, főleg azért, mert véleményem szerint azon nem igazán lehet fél kézzel írni.

A java-s app arra alkalmas GSM telefonokra sajnos nemrégiben megszűnt, viszont aki használta szöveges üzenetküldésre, mert egyebekre már nem is nagyon lehetett használni, az tudja, hogy nagyon kis sávszélességet használt, gyakori használat mellett például 200MB-os (jól írom, kétszáz megabájt!) adatforgalmazás egy évre teljesen reális volt, így mobilnetre gyakorlatilag nem is kellett költeni.

Újabban (pl. Symbianon) az m.facebook még használható böngészőből, ami oldal Opera böngészőn jelzést sajnos nem ad új üzenet érkezéséről automatikusan, így nem komfortos a használata.


Boldogulok érintőkijelzős telefonon, de utazás közben nem annyira (egyáltalán nem) kényelmes. Akár a 9 gombon történő vakírást számomra semmi sem múlja felül. Fizikai QWERTY-n természetesen 10 ujjas vakíró (autodidakta tanult) féleség volnék.


Kíváncsi vagyok ki és miről ír ilyen tekintetben, tehát írjon telefon típust és egyéb tapasztalatokat is írhat, ha akad még más ilyen perverz is rajtam kívül.. :-)



2020. febr. 9. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem csak Facebook, egyáltalán nem neteztem nyomógombos telefonon, és mobilnetet sem használtam sose! Csak wifi-vel az itthoni hálózatról, régebben asztali géppel, de az tönkrement, amióta okostelefont használok, azóta azzal. Első egy mára már "ősrégi" Huawei Ascend P7 volt, a mostani pedig Samsung Galaxy A70, ami bár már komolyabb telefon, de 1-2 apróságban rosszabb a Huawei-nél, például pont a wifi-je is gyengébb!
2020. febr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

"Újabban (pl. Symbianon)"


Öööö, tehát legalább 8 éves telefonokról beszélünk?

2020. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 köszi! Én sem éltem mindig a mobilnetes időszakomat.
2020. febr. 9. 17:38
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 Például, igen.

Viszont még manapság is kapható nyomógombos telefon, bár nem vagyok teljesen képben a tudásukkal, hogy mire is alkalmasak.

2020. febr. 9. 17:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szívesen tartok kezemben egy nagy készüléket pl. tömegközlekedésen, még gáznak is tartom valahol ezt a túlzottan nagy kijelzőben elmerült, nagyon fontoskodó, internetfüggő létezést. Én valahol a kettő között vagyok mostanában.
2020. febr. 9. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!