Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom alkalmazások...

Hogyan tudom alkalmazások használatakor Eltűntetni az iphone X-en a csúszkát ami a gombot helyettesíti, hogy ne zavarjon be miközben húzgálom a kijelzőt. Pl. Garage Band gitározás (és kilép ugye mert belenyúltam)?

Figyelt kérdés
2020. febr. 9. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy, elvégre hogyan lépnél ki máshogy?
2020. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

megoldható - engem is idegesít néha.

itt van egy videó róla:

https://www.youtube.com/watch?v=tbuyYWv1JLw

az irányított hozzáférést kell aktiválni és akkor - mivel az adott appból nem lehet kilépni amiben az irányított hozzáférést aktiválod el fog tűnni a home bar.

az appból kilépni a sleep/wake gom 3x megnyomásával lehet.


Illetve van valami jeilbreak-es megoldás is, de azzal én nem foglalkozom, nem is néztem utána.

2020. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hasznos volt ez a video amit linkeltél. Reménykedtem benne, hogy nem csak nekem vannak ilyen igényeim.
2020. febr. 9. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!