Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Angliában élő magyar vagyok,...

Angliában élő magyar vagyok, és kérvényezni szeretném az elő-letelepedési státuszt. Ez viszont kizárólag csak androidos okostelefonról lehetséges. Milyen verziójú androidos telefont lenne megfelelő e célra?

Figyelt kérdés
Doogee telefonnal rendelkezem, 8.1.0-s android verzióval, és a program, amit le kell tölteni nem kompatibilis ezzel...van egy sokkal régebbi samsung tabletem is, 4.4.4-es androiddal, persze azzal sem az. Ezért is szeretném tudni hogy mennyire kell hogy friss verzió legyen.

2020. febr. 10. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nőtt Magyarország átlagiq-ja.
2020. febr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nincs ez a funkció a telefonomon , mégis megcsináltam...

Én az öcsém telefonjával (csak egy dolog miatt kellett, onnan mehetett tovább a sajátomon.)

De telefon nélkül is lehet...

2020. febr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: fellőtték neked már a pizsit, holnap iskola van...

Második válaszoló: ez nem egy funkció a telefonodon, ez egy applikáció, amit le kell tölteni a play áruházból. Ezzel, és csak kizárólag ezzel lehet MOST elkezdeni a regisztrációt, mivel e program segítségével kell igazolnod a személyazonosságodat.(EU Exit: ID Document Check app) Igen, lehet telefon nélkül is, csak el kell menni egy másik városba hozzá, a telefonos verzió egy csöppet kényelmesebb, gyorsabb és olcsóbb, ha már úgyis új telefon vásárlását tervezem.

2020. febr. 10. 23:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kizárólag androidos mobil, iOS-re is megvan csinálva, bár a kedvedért letöltöttem az áruházból, majd feltöltöttem a telepítőt csak neked, ez van amikor bejön, és tudod telepíteni, egy próbát megér:


[link]

2020. febr. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként erősen kétlem, hogy az android verzióval van a gond, sőt 100%, hogy nem. Szerintem az lehet a bibi, hogy nincs NFC a készülékeidben, márpedig az kell hozzá, bár ezt tisztán leírja az app leírása is.
2020. febr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, de mikor próbálom az appot letölteni azt írja hogy nem kompatibilis az eszközzel, szóval mindegy hogy NFC vagy android probléma, az adott eszköz nem megfelelő.

A linket sajnos nem tudom megnyitni. :S

2020. febr. 11. 00:09
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Számítógépről is megcsinálhatod, majd elpostázod a személyi azonosító okmányodat.
2020. febr. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Igen NFC nem volt nekem se.

Lásd az utolsó hozzászólót. Nem kell ezért új telefon...

2020. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A postázás ki van zárva, nem kockáztatom meg hogy véletlenül elvesszen az útlevelem, annál többe került. :)

Végül elmentem egy úgynevezett "személyazonosító okmány beolvasási helyére", ami gyakorlatilag egy könyvtár ahol ha kérsz kapsz egy telefont amivel igazolni tudod a személyazonosságod.

Köszönöm a válaszokat!

2020. febr. 20. 23:20
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagy semmi! :D Annak az esélye, hogy elvész az útleveled kevesebb, mint 0,01%!
2020. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!