Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet visszaállítani a...

Hogy lehet visszaállítani a icont a telefonomon?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a "Themes Manager for Huawei / Honor / EMUI" nevezetű alkalmazást a huawei P10 Lite telefonomra még múltkor, és azon belül letöltöttem az iOS 13-as emojikat. Ez viszont az iconokatbis megváltoztatta. Rájöttem, hogy jobban tetszik nekem az Androidos emojik, azt vissza tudtam állítani úgy, hogy letöltöttem a az Androidos emojikat, de ez esetben az iconokat nem változtatta meg. És külön olyan, hogy "Huawei P10 icons" nincs. És én az iconokkal nem akartam babrálni, mégis sikerült. Nem tudja valaki, hogy ezeket hogy eleht visszaállítani alaphelyzetbe?

2020. febr. 11. 17:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést a temérdek helyesírási hibáért, csak siettem, és elfelejtettem újra átolvasni. :D Azért remélem érthető :)
2020. febr. 11. 17:51
 2/3 anonim ***** válasza:
a témát állítsd vissza a gyári appban
2020. febr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 jól mondja.
2020. febr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!