Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy régebbi (2-3 éves)...

Van egy régebbi (2-3 éves) windowsos telefonom. Alig használom, csak a Duolingóval szoktam gyakorolni. Most meg gyakrolás közben kilépett. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Tök jól ment rajta. Soha nem lépett ki.

Mivel régi a telefon így frissítés sem megy rá. Ezért az sem lehet, hogy valami új kiegészítőt kapott amit nem bír a telefon.

Lehet, hogy valami memória lecsökkent benne, vagy elromlott?

Sehol semmi változást nem tapasztaltam.


A "vegyél ój telefont" válaszok most nem érdekelnek.

Van új telefonom, csak ezen is van még net és ilyen apróságra pont jó.

Csak kíváncsi vagyok miért lehet ez.


2020. febr. 12. 16:59
 1/1 AlexVagyokSzia válasza:
Szia! Valószínűleg az applikáció a telefonodon már elavult, és a készítők nem tettek rá frissítéseket, így lehet hogy egy hiba (ami egy újabb verzióban már nincs) nincsen kijavítva a régi mobilodon. Ajánlom hogy váltsd át a Duolingo-zást az újabb telefonodra. Az garantált megjavítaná!
2020. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!