Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon éri meg jobban?

Melyik telefon éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok, ki néztem hármat, viszont nem igazán tudok dönteni.

IPhone X, Samsung galaxy s10 és az s10e.

Melyik lenne a legjobb választás és miért?



2020. febr. 13. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire kell? Ha pénz nem számít akkor s10. Ha a méret számít (és a pénz) akkor s10e. Iphone x már nem annyira ajánlott, mert 2017es telefon.
2020. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ami nekem fontos lenne azaz akkumulátor, hogy ne naponta 3x töltsem. Igazából az iPhone most nagyon megtetszett de nem tudom mit tudhat.
2020. febr. 13. 20:08
 3/5 anonim válasza:
100%

Ez felhasználó függő. Már csak az Operációs rendszer miatt is.

Ha játszani, testre akarod szabni a telefonodat, akkor android

Ha a biztonság kell, a stabil frísítések, akkor pedig Ios


A legjobb ár-érték arányú telefonok most a Xiaomik, Redmik. 150K alatt kapsz olyan telefont, amit a többi gyártó 200K-250K fölött árul. Ezannak köszönhető, hogy alig tíz éves márkák, Európába pedig 5 éven belül jutottak be.

A Oneplus is hasonló ezekhez, viszont kicsit drágított az árain nem rég. De ha játszani akarsz a telefonodon, akkor legjobb választás. Nagyon minőségi, prémium telefonjaik vannak. Egyre ismertebb.

Ha megbízható márkát akarsz, akkor Samsung.

Ha a fotózás kell, akkor Huawei

Ha videó, akkor Iphone

2020. febr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2020. febr. 13. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Iphone X már nincs azon a szinten mint a Samsung S10 és S10e, ez a kettő közül válassz
2020. febr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!