Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akik vett jack csatlakozó...

Akik vett jack csatlakozó nélkül telefont, nem bánta meg? Samsung S20 vagy S10?

Figyelt kérdés

Négy éve használom a telefonomat, most tervezem lecserélni. Eddig iPhone-om volt, még volt rajta jack.


Két telefon között vacillálok, az S10+ és az S20-as Samsungokat nézegettem. Az S10-es azért esett ki, mert annak nagyon pici számomra az akksija, így abból a Plus verzió kéne. Viszont azon meg ott van az az ordenáré nagy kamerakivágás jobboldalt. Az S20-ason jobban tetszik, hogy kisebb a kamerakivágás, és középen van, így a fejlécen az adatok elférnek jobboldalt.


Viszont nincs benne jack csatlakozó.


Kérdés: mennyire fontos manapság a jack? Akik vett csatlakozó nélkül telefont, megbántad esetleg? Nem volt nagy macera? Félek elszakadni tőle..



2020. febr. 14. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Ne parázz. Jack helyett ott az usb type c. Ugyanoda dugod fel, mint a töltőt.
2020. febr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom. Attól félek, hogy akkor ugye nem lehet egyszerre tölteni és fülest bedugni. Meg ha valahova elmész, akkor nálad kell lennie az átalakítónak.
2020. febr. 14. 12:32
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

"mennyire fontos manapság a jack?"

Bluetooth fejhallgatóm meg headsetem van. A kocsiban is bluetooth-on csatlakozik. Nem kell dugdosni.

2020. febr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

ruházz be egy bluetoothos fülesbe.

meg fogod látni hogy 1 hét után már rá kell keresni hogy hogy is nézett ki egyáltalán a jack csatlakozó

nem rántod le az asztalról a telefont, nem gabalyodsz a kábelbe, stb.

nagyon jó drót nélkül lenni! :)

2020. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

2 lehetőség van:

1. usb cről megy a zene + vezetéknélküli töltés

2. usb cről megy a töltés és BT zene hallgatás

2020. febr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
És usb c-én keresztül nem rosszabb a hangzás?
2020. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Amióta van BT fülesem, nem használtam a jacket.
2020. febr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A problémádra a megoldás:

[link]


Nekem (MI9) működik tökéletesen!

Üdv. BM

2020. febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, különösen az utolsónak, nem is tudtam, hogy ilyen létezik! Így akkor már bátran lépek.
2020. febr. 15. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!