Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megjavítanom még az...

GyakoriKiwi kérdése:

Megéri megjavítanom még az iphone 5s-emet?

Figyelt kérdés
Helló. Nos kisebb hibákat észleltem rajta és megérné e még megjavítani vagy vegyek egy újabb mobilt? Mert amúgy semmi komolyabb baja nincs, csak az előlapja levált mikor leejtettem és utána lekezdett össze vissza érzékelni, selfie kamerája homályos lett, és belü picit poros lett kb ennyi. Mert szeretem ezt a telefont és tényleg gyors még.

2020. febr. 14. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ha jól működik, akkor megéri megjavíttatni.
2020. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sima 5 ösöm van, amíg működik, nem válok meg tőle. Én is nemrég cseréltem előlapot
2020. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszii akkor elviszem megjavítani :). Remélem hamar meglesz. Amúgy a gsmnek ha így elmondom akkor érteni fogja? :D.
2020. febr. 14. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:

persze hogy érteni fogja - meg ha szétszedi látni is fogja

most akciós is:

[link]



de nézd meg idoki.eu-t is hátha ott olcsóbb.

2020. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg mennyiért javítanák meg, ha drága akkor vegyél egy másik 5S-t
2020. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!