Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mikor lesz olcsóbb...

Szerintetek mikor lesz olcsóbb az Iphone 8?

Figyelt kérdés
A Media Marktban még mindig 170 ezer akciósan. Mikor lesz kb. 150 körül? Többet nem akarok adni érte. Vagy ennek nem megy majd lejjebb az ára?
2020. febr. 15. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
multkor 140 körül volt, szerintem már nem lesz olcsóbb
2020. febr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd amikor már annyira elavult lesz, hogy a kutyának sem kell, akkor meg lehet venni 150-ért.
2020. febr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Február 30-31 körül szerintem elérhető lesz már 150-ért.
2020. febr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

már nem valószínű hogy sokkal olcsóbb lesz. nagyon régi telefon és már így is rohadtul olcsó az eredeti árához képest.

sajnos az infjláció és a forint gyengesége miatt nem is valószínü hogy lejjebb megy az ára.

2020. febr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Megfigyeltem, hogy az iPhone-oknak árváltozásának van egy olyan idétlen folyamata, hogy amikor már szinte alig kapni valahol, mert már annyira kifutó készülék, akkor nem lemegy az ára, hanem drágább lesz, mint egy aktuális modelljük.

Pl: az iPhone SE-t én 2017-ben 94 ezerért vettem, most ahol árulják újonnan, ott 110 ezer fölött van. Ugyanez az iPhone X. Azt ugye egy év után kivonták a hivatalos forgalomból, de mégis gsm boltokban drágább volt sokkal, mint az XS, vagy az XR, amelyik újabb nála. Szóval ez nem annyira kiszámítható. Azon sem csodálkoznék, ha megjelenne az új iPhone 9 nemsokára, és a 8 ugyanannyi lesz, vagy még idővel drágább nála. Ennél jelentősen nagyobb áresést szerintem ne várj!

2020. febr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*iPhone-ok árváltozásának
2020. febr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha kijön az iPhone 9, akkor valószínűleg lejjebb megy, mert ugyanaz a design, és akinek az kell, úgyis 9-et vesz majd.
2020. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!