Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 20 vagy Xiaomi Mi 9?

Honor 20 vagy Xiaomi Mi 9?

Figyelt kérdés
Melyiket érné meg megvenni? Ugyanannyiba kerül kb. Pár ezer forint az eltérés csak.

2020. febr. 15. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi 9
2020. febr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tőled függ, mire van igényed. Teljesítményben jobb a Mi 9 minimálisan, kamerában ugyan az körülbelül. Én Honor/Huawei mobilt nem vennék, a bootloader nyithatóságának a lehetőségének a megvonása miatt. A Xiaomi hivatalosan is támogatja, ezért bármilyen nem hivatalos rendszert is felrakhatsz.

Rajtad múlik, melyik rendszer jön be jobban, ha teheted próbáld ki mindkettőt.

2020. febr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Xiaomi Mi9
2020. febr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha még nem vetted meg, akkor én a Mi 9T Pro-t lecsekkolnám a helyedben. Nekem az van, maximálisan meg vagyok vele elégedve, minimálisan, de jobb is a Mi 9-nél.
2020. febr. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"..minimálisan, de jobb is a Mi 9-nél."


- Van amiben jobb, üzemidőben mindenképp, illetve egyéni preferencia, de a teljes kijelző is előnynek tudható be (talán), illetve 1 generációval újabb kijelző-alatti ujjlenyomat-olvasó.

Emellett a 9T Pro-nak gyengébb az anyaghasználata, minimálisan rosszabb kijelző panelt kapott, nincs IR (infra), minimálisan gyengébb kamera, főleg az előlapi, illetve nincs vezeték-nélküli töltés. Utóbbi is lehet szempont, főleg ha sokat használ valami navigációt autóban, 2019-ben az Mi 9-nek volt a leggyorsabb vezeték nélküli töltése (20W), és még mindig kiemelkedően gyors.

2020. febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!