Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemesebb megvenni?...

Melyiket érdemesebb megvenni? Samsung a70 vagy a50?

Figyelt kérdés

Érdemes többet áldozni az a70-re vagy vegyem meg az a50-et?

Diákként dolgozom és nem tudom hogy érdemes-e a drágábbért még egy kicsit dolgozni, vagy tulajdonképpen mindegy?

Előre is köszi a válaszokat!!!



2020. febr. 15. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Az A70-es kicsit nagyobb, árnyalatokkal jobb a kamerája.

[link]

2020. febr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja,ahogy az 1-es írja,döntsd el megéri-e neked ráfizetni,kihasználnád-e a plusz funkcióit?
2020. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Huawei P9-em volt 3 évig, és a technika fejlődése alapján az ember azt hinné, hogy a mai középkategóriás telefonok is hozzák már ezt a szinvonakat, de nem!

A50-est vettem, de egy vacak. Az újlenyomatolvasója legtöbbször használhatatlan, térerő tekintetében is gyengébb, két SIM esetén megzavarodik és sokszor ki sem csörög. Kamerája, lassan zoomol, és pl videónál folyamatosan keresi a fókusz. Van, hogy böngészek és írnak a megnyitott viberen, a váltás 3-4 másodperc, facebook light megnyitása, meg sokkszor fél perc. Szóval nem ajánlom!

2020. febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem A70 van, és nagyon jó, nem bántam meg, hogy ilyet vettem! Drágább ugyan, de kb. mindenben jobb az A50-nél, ráadásul az Exynos-szal szemben a Qualcomm-nak sokkal jobb a technológiája, így hosszabb távon is gyors marad! 2 negatívumot tudnék említeni az A70-ről:

Vagy esetleg még ez a 2 között ott az A50s és az A51 is!

1. a fényképezője nem a legjobb, 12 MPx-ben borzalmas, és 32 MPx-ben is csak "elfogadható" képeket lő.

2. a wifi-je elég gyenge, 8 méternél távolabbról már instabilan fogja a jelet!

2020. febr. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, közéjük belekevert a rendszer, tehát a két negatív pont az A70-hez tartozik! :)
2020. febr. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!