Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A70-s telefon beázott...

GImre kérdése:

Samsung A70-s telefon beázott (kb 1 perc volt) mennyi az esély a javításra?

Figyelt kérdés
A J7-m is így járt.

2020. febr. 17. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs rá sok esély, biztosat csak egy szervíz tud mondani.
2020. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a szerviz szétszedi, és panelenként kiszárítja..na akkor kiderül.
2020. febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előző telefonod is így járt, mégse tanultál az esetből, hogy mikor hová tedd? 😔
2020. febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

amennyit elköltesz javításre már futotta volna egy vízálló telefonra...


1 perc alatt nagyon sok helyre be tud szivárogni a víz, úgyhogy teljesen szét kell szerdi kitakarítani, lemosni az alkatrészeket.

Akkut érdemes cserélni mindenképpen, mert ha 1-2 hét múlva felpúpoosodik lehet kezdeni az egészet előlről.


megvan annak a kockákazat, hogyvalamelyik alkatrész kapott olyan feszültséget, áramot amit nem kellett volna, úgyhogy összerakás után sem biztos, hogy rendesen működni fog.

Az ilyen készülékeke javításe nem túl egyszerű, rengeteg kis alkatrészt kell végigmérni hogy jó-e vagy sem - értsd sok munkaóra ami sok pénz...


a tisztítás sosem tud tökéletes lenni, úgyhogy annak is megvan az esélye, hogy ha sikerült megjavítani a telefont néhány hét vagy hónap múlva megint elromoljon, mert eloxidálódott a víztől ez-az.


szal nem tál jók a kilátások.

2020. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Szomorú vagyok ha tényleg nem sikerül a javítás. Az igazság az hogy egyszerre került víz alá mindkét telom, mert sajnos bele estem a Balatonba egy stégről (megcsúsztam, rosszul léptem nem tudom) És most sajnos nics pénzem új telefonokra. Az egyiken még részlet fizetés is van.

Még 1x köszönöm a sok választ. A remény hal meg utoljára. :-)

2020. febr. 19. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!