Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Notes alkalmazás hová...

Samsung Notes alkalmazás hová menti a jegyzeteimet?

Figyelt kérdés
Nem tudom megnyitni az alkalmazásaimat, factory resetet kell csinálnom. Már mindent sikerült elmentenem, kivéve a jegyzeteimet. Megnyitni nem tudom őket, gépen keresztül kéne előszednem a fájlokat, de mintha nem is léteznének, sehol sincsenek. Fontos lenne, hogy visszakapjam őket, mit csináljak? Hol keressem őket?

2020. febr. 17. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Utánaolvasva úgy tűnik, hogy nem elérhető root jogosultság nélkül, legalábbis a szerkeszthető fájlok nem.

Van aki azt írja, hogy elérhetőek kép formátumban (jpg), de azok nyilván nem szerkeszthetőek, próbáld meg:

Phone\Android\data\com.samsung.android.app.notes\files

2020. febr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Viszont ha be volt kapcsolva az automatikus szinkronizálás felhőbe, akkor ott fent kell legyen, arra pedig van Windows-ra is hivatalos program:


[link]

2020. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Sajnos ezen az elérési útvonalon csak egy 0 bájtos NOMEDIA fájlt találtam.


Nem tudom, hogy be volt-e állítva a mentés, de sajnos nem tudom letölteni ezt az alkalmazást, pedig Win10 van a gépemen.


Ha rootolom a telefont, elérhetőek lesznek a fájlok? Ilyen esetben élni fog a garancia, vagy azt elveszteném?

2020. febr. 17. 19:00
 4/7 A kérdező kommentje:
BlueStacks-en keresztül sem tudom telepíteni. :/
2020. febr. 17. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Őszintén nem tudom, hogy a Samunál hogy van a root, bootloader nyitás, illetve, hogy szükséges-e egyáltalán, az újakon szinte biztos hogy kell nyitott bootloader. Alapvetően a bootloader nyitás + root nem von garanciavesztést maga után, EU-s szabályok szerint, persze ha (szinte) bármilyen gyártót megkérdezel, az ellenkezőjét fogják válaszolni. A Samsung évről évre próbálja megakadályozni a harmadik felek által fejlesztett rendszerek támogatását, root lehetőségét, bootloader nyitását, még hardveres komponensük is van ilyenekre (knox) sajnos.

Ellenben más feltörekvő gyártók, mint pl a Xiaomi, vagy a OnePlus hivatalosan támogatja az ilyen megmozdulásokat, mivel hatalmas táboruk van, és van is igény rá, elvégre a TE készüléked, azt csinálsz vele amit akarsz.


Bootloader nyitással törlődik a data partíció, azaz minden belső tárhelyen lévő adat, ez esetben nem lennél előrébb.

2020. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Igen, így sajnos tényleg nem lennék előrébb. :/

2020. febr. 17. 20:21
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos elvesztek a jegyzetek. Mostantól jobban figyelek arra, hogy ilyen ne történjen, minden folyamatosan el legyen mentve.
2020. febr. 25. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!