Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s-ről el lehet tüntetn...

FizzySunflower kérdése:

Iphone 5s-ről el lehet tüntetni azt a plusz oldalt?

Figyelt kérdés
Nos van egy iphone 5s-em és lenne egy olyan kérdésem, hogy van ugye a főoldal mellett egy ilyen kis plusz "oldal" amikre lehet tenni időjárást, készenléti időt és hasonlókat. El lehet ezt valahogy távolítani vagy ott marad? Mert egyébként semmi hasznát nem veszem csak úgy ott van. Eddig mindenféle trükköt próbáltam de semmi, csak az a szerkesztés gomb van ott ami óriási és kicsit idegesítő de lehet ott kell maradnia? :D.

2020. febr. 17. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

sajnos nem

egyikről sem lehet az a rendszer része

2020. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszike akkor meg kell szoknom :).
2020. febr. 17. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Böködd a képernyőt finoman mutatóujjal ahol nincs ikon meg semmilyen gomb. Nekem eltűnt tőle a pluszoldal, igaz nekem xs maxom vvan
2020. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!