Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Hogyha felfüggesztem a messengerem akkor törlődnek az üzeneteim is?

Van egy barátnőm akinek csak messengere volt és amikor lett faceja akkor azt törölte és neki megmaradtak az üzenetek (mas szoval lehet latni amiket regi fiokjaval irt) viszont van egy masik ismerosom akit magatol torolt a face es nala azt irja ki a regi uzeneteknel hogy “ez az uzenet mar nem elerheto”

Ezt hogyan lehetne elerni hogyha torlom akkor nekem is ezt irja ki?

febr. 17. 23:11  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Rosszul irtam, ha torlom a fiokom.

# 1/4Időpont febr. 17. 23:35 Privát üzenet
Nem törlődnek. Ez olyan, mint a posta. Ha elküldöd a levelet, azt nem tudod visszavonni.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 19. 18:50 Privát üzenet
Egy elküldött üzenet 10 percen belül törölhető, ezután a fiók törlése sem megoldás.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 19. 18:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hat szomoru.. na mindegy

Koszonom a segitseget

# 4/4Időpont febr. 21. 20:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha van messengerem, akkor hogyan tudok úgy Facebookot csinálni, hogy megmaradjanak az üzenetek?
Full elcsesződött a messengerem es nem tudom mit csináljak?
Vodafon smart n9 lite 16GB os miért akad a messengerem?
HOVA TUNHETETT A MESSENGEREM?
Miért nem működik a Messengerem?
Miért nem frissül a messengerem?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!