Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új Samsung telefont honnan...

Új Samsung telefont honnan szerezhetnék kölcsön kb. negyed órára?

Figyelt kérdés
Ki kellene próbálnom, hogy sikerült-e biztonsági mentést csinálnom a jegyzeteimről, ezért szeretném egy másik samsung telefonra rászinkronizálni a biztonsági mentést. Hogy szerezhetnék ehhez egy telefont? Szervízben tudnának ebben segíteni? (Úgyis be kell vinnem a telefont szervízbe, szóval ha sikerült elmenteni a jegyzeteket, akkor ott is hagynám a telefonomat javításra, de ha nem, akkor hazavinném, hogy tovább próbálkozzak)

2020. febr. 18. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Online vásárolsz egyet, aztán 14 napod van arra hogy visszaküldd.
2020. febr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Akkor is visszaküldhetem, ha közben használtam, majd csináltam egy factory resetet? A postaköltségen kívül ki kell valamit fizetni?

2020. febr. 18. 09:11
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Egy dolgot kell bekattintani. Nem tudod megcsinálni biztosra?
2020. febr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudom. Hibát ír ki, de közben a Samsung Accountomban úgy látom, hogy talán mégis sikerült. A telefon meg biztonsági üzemmódba van ragadva, úgyhogy nem tudom innen megnyitni a Samsung Notes-ot. Ha meg tudnám nyitni, akkor nem kéne ennyit vacakolnom vele. Csak kb. 10 jegyzetről van szó, de azok elég fontosak. Ha meg tudnám nyitni őket, akár kézzel is kiírnám a tartalmukat, de jelenleg nem férek hozzájuk.
2020. febr. 18. 09:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki, ha látod a neten, akkor működik.

Ha nem működik, tudnál még valamit csinálni?

2020. febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Csak annyit látok neten, hogy van 12 elmentett dokumentum. A telefonról minden mást töröltem, ezért gondolom, hogy talán a jegyzeteim azok, valahol olvastam egy kommentben (ami nem igazán megbízható forrás), hogy a Samsung Notes jegyzetek dokumentumnak számítanak. Viszont ezt csak úgy tudom ellenőrizni anélkül, hogy a szervízben minden adatot törölnének a telefonomról javítás közben, hogy egy másik telefonra próbálom rárakni őket, amin van Samsung Notes.


Bár most, hogy ezt leírtam, már nem vagyok biztos benne, hogy másik telefonra rá tudom rakni az ezen készült biztonsági mentés "dokumentumok" részét. :/ Lehet egyáltalán ilyet csinálni?

2020. febr. 18. 10:51
 7/9 anonim ***** válasza:

iCloud ba, ha elmented a fényképeket, azokat le is tudod tölteni netről.

Ez a biztonsági mentés lényege

2020. febr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Remélem ezeket a fájlokat is ilyen könnyen le tudom majd tölteni más eszközre. Most, hogy máshol is hozzá kéne férnem a jegyzeteimhez, már nem tűnik olyan jó appnak a Samsung Notes. A jegyzeteim nagy részét már egy másik alkalmazásba írtam, ahhoz bárhol hozzáférek. Nem tudom miért nem volt annyi eszem, hogy ezeket is átrakjam, hogy ilyen esetben ne vesszenek el. :/
2020. febr. 18. 11:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Samsung Cloud van a telefonon. Alul a "mentés készítése a telefonról" sikeresen végigpörgött, de középtájt az "egyéb szinkronizált adatok" hibát jelez, és a Samsung Notes mellé kiírja, hogy nem lehet szinkronizálni az adatokat. Ezért nem tudom, hogy sikerült-e. Utóbbi szerint nem, de az accountba belépve 12 elmentett dokumentumot ír, pedig a telefonomon csak egy excel fájl maradt rajta, minden mást töröltem.
2020. febr. 18. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!