Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van-e megoldás erre a problémára?

Juhász Róbert123 kérdése:

Van-e megoldás erre a problémára?

Figyelt kérdés
A barátomtol kaptam egy mobiltelefont ami egy Huawei Y6II Compact és az lenne a probléma hogy elvégzett rajta egy hard resetet mielött ide adta és nem tudja az Email címet ami benne volt hogy lehessen használni. Probáltuk már 100xféle képp, de sehogy se jó. Van-e erre megoldás vagy dobhassuk ki a kukába?

2020. febr. 18. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hard reset után semmi adatot nem fog kérni a telefon, pont ez a lényege ennek. Loptad a telefont? Gyanús vagy!
2020. febr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Van rá megoldás.

frp lock

nem dobhassuk, hanem helyesen: b..szhassuk-e ki!

2020. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Reset előtt kellett volna törölni a fiókot, bár akkor is kéri a jelszót, ha jól rémlik, viszont akkor még több a mozgástér a megoldásra.

Most már késő, életbe lépett az FRP-lock lopásvédelem.

Aminek pont az a lényege, hogy egy tolvaj hiába csinál hard resetet, ilyen egyszerű módon nem tudja magáévá tenni a telefont.

2020. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
Előbbit nem úgy értem, mintha nem "hallottam" volna komplikáltabb megoldási lehetőségekről, csak arra szándékosan nem akartam rátérni egyelőre.
2020. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ha ennyire nem értesz hozzá akkor kérlek legközelebb ne is szolj ilyes fajta kérdéshez!"


Kérdező, már ne is haragudj, de szerintem itt te nem értesz a dolgokhoz. Ha értenél, tudnád hogy FRP-lock van rajta. A barátod valószínűleg lopta/találta.

Kuka, vagy szervizben meg lehet csináltatni, ha van róla számla és a többi. :)

2020. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!