Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megszeretném venni a Samsung...

Megszeretném venni a Samsung Galaxy s20 ultrát, de hol a legérdemesebb?

Figyelt kérdés

A legjobban a telekomnál szeretném, de ott új előfizetőként előfizetésnél előlegnek 470 000-et kérnének el, én pedig részletbe szeretném, mert ennyit nemtudok egyszerre és nemis akarok kiadni.


Mit tudnátok ajánlani?



2020. febr. 18. 18:58
1 2
 1/15 meszike91 ***** válasza:
61%
Azt tudnám ajánlani, hogy olyan telefont vegyél amit meg is engedhetsz magadnak. Nem cseszegetésből írom.
2020. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Egy másikat, amire van pénzed. Én is szeretnék egy Ferrarit de csak tuaregre volt pénzem. Ha pedig csaj vagy, biztosan ki tudsz találni valami megoldást.
2020. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem csaj vagyok, és direkt nem írtam, de ugy látom kapom az ilyen válaszokat. Ezekkel nemis foglalkozom, köszöntem.


Aprobb megjegyzés: akkor házat se vegyen a Magyar nép nagy része, mer nemtud megvenni zsebből egy milliós házat.

2020. febr. 18. 19:40
 4/15 meszike91 ***** válasza:
88%
A példád azért rossz, mert a lakhatás létszükséglet. A legújabb csúcstelefon pedig nem.
2020. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen szükséglet, deha mindig csak a szükséged nézed és sose az álmaid meg amit szeretnél, akkor az életed jó unalmas lehet....

Amugy fiatal vagyok, nincs szükségem még házra, fizetésem meg van. SZóval inkább valaki tudna válaszolni?

2020. febr. 18. 20:06
 6/15 meszike91 ***** válasza:
63%

Ez mint álom? Hát érdekes... Szerintem ez a magamutogatásról szól. 5 év és ez a telefon semmit se fog érni. 1-2 évig talán menő leszel vele, de szerintem a menőség se éri meg ezt a pénzt.


Szerintem egy egészséges ember nem az anyagi dolgoktól lesz boldog. Sok tényleg nagyon gazdag ember van aki átlagos házban él, átlagos autója van és átlagos ruhákat hord. Egyszerűen azért mert nem az anyagi dolgoktól lesznek boldogok.


De pl itt van online hitel lehetőség: [link] Fél perc guglizás volt...


Én a helyedben azért még átgondolnám ezt a dolgot.

2020. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi, de a legjobb ajánlatot keresem, iylenekt énis találtam, de pl Telekomnál 22 hónap alatt fizetsz ugyan ennyit... van különbség.


Amugymeg egyáltalán nem átlagos az ő kocsijaik se, nem egy pár százezres autóval járnak és nem egy lakható házban élnek. Röviden magasabb színvonalon mint egy átlagember.


Ez meg a magyar mentalitás... valaki vesz egy drága dolgot és egyből mindenki aztmondja hogy csak menőzésből... ez már elég gáz dolog.


Énmeg sajnálom hogy neked nincsenek álmaid.. nem akarsz egy kocsit amiért megteszel mindent hogy megszerezz például és hasonloan lehetsz a többivel.

2020. febr. 18. 20:50
 8/15 meszike91 ***** válasza:
91%

Nekem a telekom online felületén is azt írja, hogy rélszletre 0 ft-ért elvihető.


A nyugat európai középosztály átlagos életszínvonalára gondoltam. Ők ugye Magyarországon már gazdagnak számítanak.


Engem csak az zavar, hogy az emberek hitelre akarnak luxuscikkeket venni. De igazából ez se az én bajom, hanem maguknak okoznak kárt ezzel.


Vannak "álmaim", de az autók pont nem izgatnak.

2020. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Értem, nekem azok inkább tehetösebb emberek a gazdagok meg inkább a felsőbb vezetők.


Amugy nekem is azt írja, de új előfizető vagyok és rendelés közben a szállításnál írja hogy annyit kéne.


A hitelröl annyit, hogy nekem semmi bajom vele, aki nem akar sporolni mert mindig elkölti annak egy jó lehetöség ez vagy aki hamar megakar valamit szerezni.

2020. febr. 18. 21:09
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Kinek mi a fontos. Van egy (azt hiszem) 17 éves NOKIA 6300-m ezerszer leesett, egyszer kimostam mosógépben véletlenül, egyszer ráborítottak egy pohár bort, semmi baja. Suzukival járok de minden évben minimum egy millát költök nyaralásra igencsak távoli országokban. Én meg így valósítom meg az álmaim.
2020. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!