Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A70 USB-n...

Samsung Galaxy A70 USB-n PC-ről miért csatlakozik le folyton gyári kábellel?

Figyelt kérdés

Feldugom, és változó időközönként random lecsatlakozik a gépről. Barátnőmnél ugyan ez A70 szintén. Bármilyen PC-n (WIN10), bármelyik port, nem azok a hibások. De ez nem is fontos, mert a vicc, hogy kínai utángyártott Type-C kábellel meg simán csatlakozik örökké hiba nélkül. De a gyári kábellel folyton lecsatlakozik és szétb# az ideg.

Régebb Sony is csinált hasonlót, szóval vmi a gyári kábelekkel lehet, de miért???? hihetetlen...vicc.



2020. febr. 19. 10:33
 1/4 A kérdező kommentje:

Szerk:

Nem biztos, de nekem úgy tűnik, hogy ha 100%-ra feltölt a telefon, akár usbn, akkor abbahgyja a lecsatlakozgatást.

(Ja egyébként médiatároló módról beszéltem fentebb, tehát amikor fileokat teszek ide-oda, és nem csak töltés)

2020. febr. 19. 12:10
 2/4 cukipele8ker válasza:
Próbáld másik kábellel. Usb hibakeresés bekapcs/kikapcs stb..
2020. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Usb hibakeresés nem segít. És másik gyári kábelekkel is ugyan ez van, másik Samsung A70-el is. De egyébként részemről most megoldódott, mert leejettem töltés közben és eltört a gyári kábel vége 😂 így marad a jó kis kínai, ami legalább működik is :D hatalmas...
2020. márc. 21. 18:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Most vettem új kábeleket, eredeti Samsungot, ugyan úgy f0s mint az előző gyáriak. Tiszta vicc. Mm szupertöltés jó persze, de ugyan úgy ez a pc-s hiba áll, miközben kínai kábel meg jbl kábele ami nem is tudtam h jó adatátvitelre, azzal meg patent...
2020. máj. 28. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!