Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 lite miért csinál...

Huawei P9 lite miért csinál ilyeneket (részletek lent)? Hogyan javíthatnám meg?

Figyelt kérdés

2017-bem vettem. Akkor ráfértek úgy programok, hogy rajta volt a Skype, az insta, pár játék, zenék, képek és volt szabad tárhely, illetve az aksi rendesen kitartott.


Most kb semmi sem fér el a telón, a tárhely kezelőből tisztítgatnom kell folyton, most is 15,61 gb foglalt a 16-ból, közben a google drive van rátöltve meg kb 171 kép van rajta, az instát, skype-ot, játékokat letöröltem, emellett nulla zene maradt, amit rátettem anni csak a csengőhang és a telefon zabálja az aksit.



2020. febr. 19. 16:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és telefon ma 3x újraindította magát, ezt eddig nem csinálta.
2020. febr. 19. 16:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyári visszaállítások megoldja.

És máskor minimum 64GB-s telefont vegyél és nem lesz ez a gond évekig.

2020. febr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Halihi :)


Nos, beállításokba menj be. Rendszer címszó alatt lesz lehetőség rendszerfrissítésre. Valószínűleg az pirosan fog megjelenni, gondolom ignoráltad (úgy pirosan jelenik meg, hogy egy piros pötty lesz mellette)


Nyisd meg és akkor kiadja az új verziót, amit telepíthestz.


Valószínűleg nem lesz hely, ha 15,61 gb foglalt a 16-ból, szóval MINDENT törölj, ami megmaradt (FB, messenger, stb) aztán szépen telepítsd a frissítést.


Utána sokkalta több helyed lesz a telón.


Az aksi gyorsan lemerül is azt hiszem ehhez köthető vagy csak simán az aksik két év alatt nem bírják úgy a strapát.


z újraindítás is sztem ehhez köthető.

2020. febr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!