Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone korlátlan net előfize...

Vodafone korlátlan net előfizetés?

Figyelt kérdés

Ti melyik korlátlan net-et tartalmazó (lehetőleg Vodafone-os) előfizetést tudtok ajánlani aminek a havi részlege nem egekbe magasló árral rendelkezik? Új készülékre nincs hozzá szükségem, illetve korlátlan sms/perc-re sincs lényeg hogy az internet legyen korlátlan (vagy 50GB és a felett).

Előre köszi a válaszokat!

Üdv. BM



2020. febr. 20. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ügyfélszolgálatot hívd, segítenek.
2020. febr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a gyors választ!

Esetleg ha van bárkinek valami féle tapasztalata ezzel kapcsolatban annak a válaszát is szívesen várom;😅


Elég tudatlan vagyok ezzel kapcsolatban mivel eddig még csak feltöltő kártyás voltam és már kezdem unni a havi többszöri 5GB rendelgetést... És ez így nem is igazán gazdaságos...

2020. febr. 20. 10:36
 3/3 lewisgirl válasza:
Kedves kérdező. Én is ugyanebben a cipőben járok. Érdekelne, hogy 3 év alatt mire jutottál.
dec. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!