Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tehetek mobilnet (T-mobil)...

Casaba81 kérdése:

Mit tehetek mobilnet (T-mobil) feltörése/ lehalgatása ellen?

Figyelt kérdés
2020. febr. 22. 00:21
 1/9 ThodEE GoD ***** válasza:
A mobil internetet megosztó készüléken jelszót változtatsz.
2020. febr. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egeszen pontosan mit is akarsz? Mit hallgatnak le vagy tornek fel szerinted?
2020. febr. 22. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

"Mit tehetek mobilnet (T-mobil) feltörése/ lehalgatása ellen?"

Nem használsz mobilt, netet.

Utcai vezetékes telefont, és net kávézót használsz.

Ha súlyosbodik felkeresel egy agyturkászt.

2020. febr. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csavard alufóliába a telefont!
2020. febr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amit privatban irtal, annak sincs semmi ertelme. Sem a mobilnetet, se pedig a vpn-t nem lehet csak ugy lehallgatni, feltorni. Milyen jelekbol kovetkeztettel erre egyebkent?
2020. febr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is köhögött privátban... Aszongya nem poént kér... én nem poént írtam kedves kérdező, hanem halálkomolyan írtam hogy csavard alufóliába, akkor tutira nem tudnak hozzáférni a készülékedhez.

Viszont ha a mobilnet miatt aggódsz akkor van egy rossz hírem: nem tudod biztonságosabbá tenni a kapcsolatot annál amit a szolgáltató nyújt neked. Ez van, nem vagy hatóság vagy rendőrség, hogy biztonságosabb vonalat használhass. Ha pedig az vagy akkor nem itt írogatnál...

Ha valaki le szeretné hallgatni a készüléked és a hálózat közti adatfolyamot és komolyan akarja, akkor meg fogja tudni tenni. Az már más kérdés, hogy komoly felkészültséget igényel a dolog, Pistike a szomszéd hülyegyerek nem fogja tudni megtenni.

Ha pedig akkoranagyonnagy ember lennél, hogy nagyon komolyan kellene védened a kommunikációs csatornáidat akkor ugyancsak nem egy egyszerű weboldalon keresztül kérdezgetnél a saját ip címedről ilyeneket.

2020. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

és még csak le sem tudja írni helyesen hogy lehallgatás...

biztos fontos adatokat továbbít mobilneten.

gondolom a messengert kell bevédeni nehogy megtudja az anyukája, hogy ott mutogatja a fütyülőjét. :D

2020. febr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Durva dolog lehet az efféle elmebaj.
2020. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Mit tehetek mobilnet (T-mobil) feltörése/ lehalgatása ellen?"

Nekem erről egy vicc jut eszembe.

-Apu, b@$znak a kutyák!

-Ne nézz oda kisfiam!

-De apu, nagyon fáj!

2020. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!