Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy A70 nem kapcsol be,...

Galaxy A70 nem kapcsol be, töltőre dugva sem reagál semmire sem . Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
A telefont én is úgy kaptam hogy offos , szétszedés után gondoltam hogy a töltőportja a rossz mert elég érdekesen nézett ki , raktam bele egy gyári újat de így sem reagál semmire sem .. Valakinek valami ötlet ?

2020. febr. 23. 10:28
 1/2 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Először is az akkut kell ellenőrizni, terheléspróbával (egyszerű feszültségmérés nem elég).

Ha egy jó, feltöltött akkuval nem indul el, akkor a töltőportot sem kellett volna addig cserélni.

2020. febr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmm :/ Hát akksim amit rátudnék tenni az csak a mostani telefonomban van de azt nyílván nem fogom szétszedni :'D . Arra gondoltam még hogy esetleg a fő szalagkábel lenne a baj , mert van rajta egy elég nagy karcolás(?) De csak az egyik oldalán látszik , a másik oldala tökéletes
2020. febr. 23. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!