Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okosóra/okoskarkötő alvásra...

Okosóra/okoskarkötő alvásra milyen százalékos megoszlást mutat nektek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mély alvás és könnyű alvás tekintetében milyen százalékos megoszlást mutat nektek az okosóra vagy okoskarkötő, esetleg ha grafikusan mutatja, milyen a megoszlási arány?

Nekem a Xiaomi Miband2 százalékos megoszlással mutatja és mindig csak alig 10% a mély alvás és 90% a könnyű alvás. Ezért érdekel: rosszul mér, vagy másoknál mi a helyzet? Alvásproblémáim vannak, de nem tudom: másoknál hogy mér. Természetesen bármilyen típusú okoseszköz érdekelne, hogy van -e olyan, amikor teljesen azonos szinten van a mély alvás és könnyű alvás aránya.



2020. febr. 23. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mély alvásra írt valamelyik nap a Mi Band 2 -m 3% -ot, aztán pár napja 52% -ot írt mély alvásra. Nekem is alvás problémáim (is) vannak...
2020. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Huawei Watch GT-m van, illetve szerintem ami fontos, hogy december óta "normális" matracos, ágyrácsas ágyam van, és nem ülőgarnitúra jellegű, vékony szivacson alszom 44 éves fejjel. miután megszoktam utána már pihentebben kelek.

Ma esti alvásom 7 óra 53 perc , ebből mélyalvás 1 óra 47 perc (23%), könnyedt alvás 3 óra 39 perc (46%), REM alvás 2 óra 27 perc(31%)

2020. febr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy hétköznapi alvásom: összesen 6ó 59 p, ebből 1ó 45p mély alvás (25%), 5ó 14p könnyű alvás (75%)


Xiaomi Mi Band 3


Azt azért tudni kell, hogy ezek a mérések nem pontosak, hiszen egy óra egy pulzusmérés alapján nem tudja behatározni pl a REM alvást.

Rendes alvásfigyeléshez elektródákat szoktak rakni az ember buksijára, és monitorozzák az agyi aktivitást.

2020. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!