Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p20 lite,2020-ban?...

Huawei p20 lite,2020-ban? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tesomnak Huawei p20 lite-ja van tavaly tavasz ota...amikor megfogtam a telefonjat,kb szerelem elso fogasra volt. Nagyon jol beleillik a kis méretű kezembe... es ugy dontottem,h olyat veszek. viszont nemtudom,h megéri e még?? mivel a Huaeei boltba mondtak,h ez mar 2 eves telefon,illetve hogy ugye mar nem is jon ra es nem ia fog jonni ra frissites. Azaz android 10-et pl mar nem kap.

Akkor mivan? Android 9el mar szar lesz es mondjuk ha most vennem meg es kibirna a telo 2-3 evet akkor rossz lenne,vgy mi?

Nem kell nekem semmi masra ez a telo,csak fenykepezesre-ez fontos,meg smsezesre netezesre stb...amugy LG G2om vlt es az is birt 3 evet,sot meg birt is vna,es fogalmam sincs milyen android vlt rajta. Ha nem azik be meg minsig meglenne. Imadtam. Annal tokeleresebb telom sose vlt.

Jah meg jegyzetelesre kell meg a naptarat hasunalnam. Szoval alap dolgokra de a fotozas fontos...de ugy gondolom ha a G2vel jo kepeket csinaltam, a p20 lite-al is tudnek...szoval nem hiszem h azert mert nincs frissites rajta,attol akkpr inkabb vegyem a p30 liteot vgy a p30at. Az elado szerint. Most ez olyan,h akinek pl a p20 lite szeria elotti huawei teloja van,akkor valszeg az se kap mar android frissitest....nem???

Koszi elore is a valaszt.

Jah es ha az Alza.hu-n veszek telot az jo? Mert neztem a honlapjukat es pl vlt telo amire azt irtak, újszeru....hogy hogy újszerü? En olyat akarok amit en bontok ki es meg senki nem hasznalta...

Meg olsan is vlt amire azt irtak bontott..../???/

Koszi elore is a valaszt.

Amugy 65-70 ezer ft-om lenne telora.



2020. febr. 23. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahogy elnéztem 80 ezer környékén van a p20 lite, de Árukeresőn én csak Skyphone-on és Emagon találtam belőle.

Az igazság az, hogy ennyit szerintem nem ér egy ilyen régi teló, ami a maga idejében is középkategória volt. A sima P20 is 5,8 colos, nem sokkal drágább.

Alap dolgokra kell a teló, fontos a kompakt méret, de legyen jó kamerája? Az a baj, hogy ezt 65-70 ezer forintból nagyon nehéz kivitelezni, mert a jó kamera az a középkategóriára nem feltétlen jellemző, bár kinek mi a jó. Én egyből kiszúrom a részletesség hiányát egy közepes kamerán, vagy a gyengébb dinamikatartományt. A p20 lite-tól sem ájultam el, de még a p30 lite-tól sem.


Ha mindenképp ragaszkodsz a kompakt mérethez és a jó kamerához, akkor olcsón a Xiaomi mi9 SE (100 ezer ft) vagy drágábban a Samsung Galaxy s10e (150 ezer ft) van.


Ha pedig mindenképp a 65-70 ezer ft környéki összeg az, amiből nem engedsz semmiképp, de kell a jó kamera is, akkor a Xiaomi Mi A3 vagy a Redmi Note 8t a jó opció, viszont itt nem kapat kompakt méretet. Ez a helyzet.

2020. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szepen a valaszt. Jah az a durva h tavaly még 65 vlt a huawei p20 lite,a shopmarkba...most meg felvittek 80-ra. En szivem szerint p30-at vennek,de arra most nincs keret.

En az alzat vegig porgettem tegnap,es talaltam p20-luteot.

Samsungot sose vennek. Vlt ketto is,most is az van es utalom. Koszi az otleteket. Utana fogok nezni. :)))

2020. febr. 23. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha már szóba jött a P30, ezt tudnám támogatni. 140 ezer ft környékén egy erős felsőbb kategóriás telefon. Ha kijön a p40, talán olcsóbb lesz, de még akkor is jó telefonnak fog számítani.
2020. febr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Most ez olyan,h akinek pl a p20 lite szeria elotti huawei teloja van,akkor valszeg az se kap mar android frissitest....nem???"


Nem épp. A Mate 10 Pro még az Android 10-et is megkapja.

Lite-ot nem érdemes venni, mert csak egy főverzió-frissítést kap.

2020. febr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
P30 Lite esetleg?
2020. febr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!