Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok maximum 100 ezer forint környékéig?

Figyelt kérdés

2020. febr. 25. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Redmi széria és akkor még pénzed is marad.
2020. febr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Xiaomi Pocophone F1

Xiaomi Mi 9 Lite

Xiaomi Mi 9T Pro

Samsung Galaxy A70

Samsung Galaxy A50s

Samsung Galaxy A51

Motorola Moto G8 Plus

A Xiaomi Redmi Note 8 Pro kamerában brutális, viszont a MediaTek processzor miatt nem ajánlom nyugodt szívvel!

2020. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zzzoli ***** válasza:
Teljesen jó az előttem lévő felsorolása, de a Redmi Note 8 pro , G90T processzorát nem értem miért nem ajánlja nyugodt szívvel. Én nyugodt szívvel ajánlom. Stabil, nem fagy, jó teljesítményt nyújt. Antutuban nyilván kicsit megtévesztő a 282 ezres pontszám, egyébként az aritmetikai egysége kb. Exynos 9611, vagy Kirin 710, Snapdragon 665 szinten van, vagy kicsit erősebb, de ettől ezen az áron abszolút ajánlott vétel!
2020. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem megtévesztő a pontszám, teljesítményben teljesen azonos paraméterek mellett is a MediaTek processzorok a leggyengébbek, minden más processzorgyártó jobbat csinál, ezért nem ajánlom! A Qualcomm viszont a másik véglet, na az a legjobb, egyik típusánál sem lehet panasz a teljesítményre!
2020. febr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!