Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 8 vagy 8 Plus 2020-2021...

Iphone 8 vagy 8 Plus 2020-2021-ben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Telefon váltás lesz nálam nemsokára, mert a régi 5s-em már nem hozza a formáját. Mindenképp iphone lesz mint eddig is de most kinéztem a 8-at de még gondolokodok a 8 plus mellett is. Melyik miben tér el, gondolom nagyságban de más egyébben? Jó döntés lenne ez, mert jó pár évig nem szeretném lecserélni. Ha lehet semmiféle androidos mobilt ne mondjatok, mert nekem az ios a nyerő. Szóval megérné e és melyik mellett döntsek :D. 22l.



2020. febr. 26. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

várd meg az SE2-t..

ha drágának tartod, akkor mehet az iphone 8 v plus.

2020. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja várjam meg azt, de nekem ez tetszik jelenleg és tartom magam ehhez. Hiába új lesz meg minden. :) Maradok akkor a plusznál.
2020. febr. 26. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi tetszik benne? Mert a külső ugyan az lesz.
2020. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan sok különbség nincs a kettő között, méretben, akksiban, ramban, meg a pluson kettő kamera van, de ennyi. Szoftverileg meg legalább 2 évig támogatott lesz.

Én méret miatt leginkább a sima 8ast venném meg, valószínűleg az is lesz, 6s-ről váltok.

2020. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi. ÉS hol vegyem majd meg ha döntöttem?

Sok bolt van és neten érdemes vagy személyesen? Bp-n.

2020. febr. 26. 20:17
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
A 8 egy jó döntés lehet. 8 Plust ne vegyél semmiképp, mert +10 ezerért már XR van, ami az új design, és 1 évvel tovább lesz rá szoftvertámogatás. Nekem XR van, tökéletesen működik, egyszerűen imádom! Én most is simán vennék ilyet, nem bántam meg egyáltalán!
2020. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaja plusz helyett én is az XR-t venném, jobban megéri. Szerintem manapság már elég tré egy akkora téglàval mászkálni, aminek “csak” 5,5 colos kijelzője van, de másfél centi káva alul, felül.
2020. febr. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!