Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7 vagy huawei p30 lite?

Matyas2001 kérdése:

IPhone 7 vagy huawei p30 lite?

Figyelt kérdés
Melyik érné meg jobban ? 3.évre vásárolnám
2020. febr. 28. 21:19
 1/6 anonim válasza:
100%
Az, amelyik az igényeidet jobban kielégíti.
2020. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
I8
2020. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
SE2
2020. febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
I8,SE2-koncepció nem is volt! Legyetek szívesek a kérdésemre válaszolni.
2020. febr. 29. 07:44
 5/6 anonim ***** válasza:

I7 2016-os, tehat 2021-ig kap frissítést, talán az iOS 15 már ki se jön majd rá, nem tudni. Ez persze nem jelenti, hogy utána rossz lesz, csak nem kap majd frissítést, amennyiben ez számít. Az iPhone-ok gyenge pontja az aksi, ha nem + verzió, vagy X (, illetve annál újabb), akkor lesznek vele bajok. Nekem SE volt, napi 2-3x töltöttem, majd elvittem aksicserére (ahol kaptam újat a szavatossági garancia miatt), de utána is kellett tölteni gyakran. 7-nek nincs sokkal nagyobb aksija.


A Huaweieket nem ismerem ilyen szinten, gyanítom, hogy az akkumulátor jobb benne, viszont frissítést egy Android eleve nem kap sokáig.


Szerintem menj fel Árukeresőre, és dobd be mindkettőt összehasonlításba, ott meglátod, melyik elégíti ki jobban az igényeidet.

2020. febr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
SE2 jövő hónapban lesz
2020. febr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!