Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vírus vagy talán egy bug...

Vírus vagy talán egy bug szállta meg hajnalban a telefomomat?

Figyelt kérdés

Nem húznám az időt, itt is van a hajnalban megesett, felettébb kedves kis történet;


A legjobb barátnőmnek (és csak kizárólag neki) pontban 04:25-kor, amikor én bizonyosan aludtam, a messenger az alábbi üzenetet küldte:


Ez ássa ássa SS ássa ássa SS ássa ássa ássa SS ássa ássa SS ássa SS asszonka SS SS ássa SS asszonka SS ássa SS SS SS SS SS; SS SS SS SS SS SS SS SS esszel SS SS SS asszem eredetére esett árára árréssel asszem árréssel eeees sertésstratégia a Street se áradást a asszem áresést sertésstratégia ár Street sertésstratégia adását árréssel Street sertésstratégia stessz áresést a áresést a árért Street átadására a Street áresést a stessz a áradása adás arra áradást a áresést sertésstratégia Street a Street araszt sertésstratégia áresést Street Street sértésért áresést a Street a Seres a Street átadásra a Street áresést a a Street áttérést áresést a


A telefonom meglehetősen messze volt tőlem. Korábban nem fordult elő, hogy álmomban/félálmomban vandálkodjak. Általában mélyen alszok.


Az Avasat szerint nem fenyegeti veszély az eszközömet. A messenger/billentyűzet részéről lehet egy bug?

Vagy egy vírus/hacker áll mindennek hátterében? Érdemes egyáltalán figyelmet szentelnem mindennek?

Sajnos nagyon paranoid alkat vagyok.^^"


Előre is köszönök minden segítséget és elnézést ezért a bugyuta kérdésért!


További szép napot!



#vírus #hacker #Messenger #bug #disznóstratégia?!
2020. márc. 1. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Macska nem léphetett rá?
2020. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Vírus nem igazán csinál ilyet. Ha a billentyűzet bugol, akkor nem lép bele a messengerbe, választ ki egy embert írja le ezt neki és küldi ezt el, majd esetleg lép ki a beszélgetésből és zárja be a messengert.



Kicsit valamiért para ez nekem. Lehet valami vírus vagy kódolt üzenet, mert elég fura maga az üzenet.

Ha pl egy macska rá lép a telefonra megint elég kicsi a valószínűsége, hogy amit fent leírtam megcsinálja.

2020. márc. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

"sertésstratégia" - itt a mangalica maffia állhat a háttérben!!!!!! :DDDD

valami vagy valaki nyomkodta a billentyűzetét a telefonnak az meg próbálta kijavítani a beírt katyvaszt. Nincs valami állat otthon - rajtad kívül :DD kutty, macsek?

2020. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kutya, cica, nyuszi és minden más is van....csak éppenséggel a házon kívül. A kódolt üzenet bennünk is felmerült (nincs személyiségzavarom, az érintett barátnőmre gondolok), de ennek a gondolata igencsak felkavar, szóval inkább nem is gondolok rá. De ha valóban így is lenne, elég valószínűtlen, hogy két random szerencsétlenen keresztül közvetítse.
2020. márc. 1. 15:09
 5/10 A kérdező kommentje:

Ó, és azt is meg kell jegyeznem, hogy a telefonom képernyővel lefele volt fordítva.

De köszönök minden eddigi segítséget.

Esetleg egy jó vírusírtót valaki nem tudna javasolni? 😅 Az legalább megteremtené a hamis biztonságérzetet.

2020. márc. 1. 15:42
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

"a telefonom képernyővel lefele volt fordítva."


Akkor megvan. Bekapcsolva maradt a kijelző és szépen elnyomkodta magát a messengerig - vagy lehet, hogy a messenger volt utoljára megnyitva? - és belepötyögte a sok hülyeséget, és ahogy írtam a helyesírás ellenőrző meg kijavítgatta ahogy sikerült neki.

2020. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Részegen küldtél a barátnődnek üzenetet. Még jó hogy nem azt írtad neki hogy bocsi doblak keresek masik csajt.
2020. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6-os, én is gondoltam erre, azonban korántsem negy órakor mentem lefeküdni, és tettem le a telefont, hanem órákkal előtte. Ekkora már a képernyőnek zárolódnia kellett volna. De azért megmaradok ennél a magyarázatnál.


#7

Ahjjj :D

Ennek az eshetőségnek jobban örülnék, de egyfelől józanabb nem is lehettem volna, másfelől én LEGJOBB barátot említettem. Ezt is csak azért emeltem ki, mert hátha mégis én voltam.

2020. márc. 1. 21:05
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm és ment a zöld kéz mindenkinek!
2020. márc. 1. 21:06
 10/10 anonim válasza:
szerintem annyira berúgtál hogy arra se emlékszel hogy elmentél otthonról.
2020. márc. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!