Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Telekom mobil előfizeté...

Melyik Telekom mobil előfizetést válasszam?

Figyelt kérdés

1.) Flottás csomag, szám az én nevemen, korlátlan beszélgetés minden irányba, 1GB internet - 6755Ft/hó


2.) Magenta 1-ben Mobil L csomag, korlátlan beszélgetés minden irányba, 4GB internet, tesóm nevén lenne (talán meg tudnák oldani Telekomék, hogy én lehessek a számlafizető) - 7168Ft/hó


2020. márc. 2. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

basszus te tudod hogy mit szeretnél, mennyi beszélgetés kell, mennyi internet kell!

nekem nem kell hálózaton kívülre beszélnem, csak havi 1-2 percet maximum ezért nincs is korlátlan beszélgetős csomagom - ki tudnám fizetni, de nem kell.

internet elég 3 giga, mert mindenhol ahol járok van net, a 3 giga meg elég egész hónapban.

de honnan tudjuk, hogy neked elég-e 1 vagy 4 giga? Mennyit netezel, mit küldesz, fogadsz?

ezeket neked kell tudnod!

2020. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy jött ki neked Mobil L esetén, nettel a 7168 forint, pláne 4 giga nettel? Én nem is látok 4 giga mobilnetes opciót.


[link]


Megenta 1-ben a Mobil L csomag 6265 és ez mellé 20 gigás netcsomgag a legkisebb 3213 forintért, vagyis ez 9468 Ft

Nekem simán a Mobil S csomag van 2 giga nettel, ami bővel elég mivel, legfőképpen Spotify-t hallgatok aminél nem számol adtaforgalmat, párom meg szintén 30-as így itt sem számol percdíjat.

2020. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdező a fiatal opcióra kap 2 gigát pluszba 26 éves korig, csak nem tudja szépen megfogalmazni.
2020. márc. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Hogy jött ki neked Mobil L esetén, nettel a 7168 forint, pláne 4 giga nettel? Én nem is látok 4 giga mobilnetes opciót."


Nem látod? Miért nem látod? Akkor nézd meg ezt:


[link]


Olvasni, számolni tudol-e? Vagy te is csak okostojás vagy, aki bármi nemű tudás és információ hiányában hamarabb ír le valamit, mint hogy az eszét használná?


Töröltetheted megint nyugodtan a válaszomat, attól még ez a fenti mondat tény marad.


3#, nem, nem a fiatal opcióra kapok plusz 2GB-ot, Magenta 1-ben minden mobil internet duplázódik, mint az közismert. Hihetetlen, hogy két hozzá nem értő is megjelent itt, ugyanannál a kérdésnél.


De miért szóltok hozzá, ha gőzötök sincs a dologról? Tudtok erre nekem válaszolni?

2020. márc. 3. 08:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csak ezekből kellene választani, akkor a Magenta.

De ettől függetlenül én a saját csomagom írom le. Hálózaton belül korlátlan, 5GB net (2GB fiatal) és ez 4390Ft.

2020. márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!