Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenleg Vodafone-os vagyok....

Jelenleg Vodafone-os vagyok. De telenorhoz akarok átmenni! Milyen feltételei vannak? Van aki telenoros és letudja írni az előnyeit?

Figyelt kérdés

Felmondom a szerződést és ennyi,gondolom!

Megutáltam nagyon ezt a semmit...


2020. márc. 2. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:

ha vinni akarod a számod akkor nem kell felmondani a szerződést

bemész a telenorhoz és mondod nekik, hogy oda szeretnéd vinni a számodat.

vagy akár intézheted online is: [link]

2020. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Megutáltad a Vodafone-t? És átmennél a Telenorhoz? Majd rájössz...
2020. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Nyilván számot hordoznál.

A Vodafone-nál az adataid legyenek naprakészen pontosak.

Ha így van akkor elég a Telenorba bemenni és ott elintézni mindent.


Nem értem valaki szerint miért rosszabb mint a Vodafone. Nekem semmi panaszom rájuk.

2020. márc. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Szakmai körökben, szakmai fórumokon mondják azt, hogy egyértelműen a Telenor a leggyengébb az összes közül. Nekem ráadásul összehasonlításom is van, 1994 óta van mobiltelefonom, vagyis 26 éve. Először Pannonos voltam, aztán egy rövid ideig Westeles. Utána Vodafoneos lettem, majd 2004-től tizenhárom éven keresztül Telenoros. Soha többet.
2020. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
88%

Szakmai körökben... Ez persze így nagyon komolyan hangzik, de azt gondolom, hogy ha egy felhasználónak nincsen gondja a szolgáltatással akkor hogy szakmai körökben miket beszélnek nem sokat számít.


Én csak 5-6 éve vagyok Telenoros, de egyrészt a tarifacsomagjuk (flottás) kiváló, másrészt pedig a szolgáltatás stabil és ha bármi miatt levelet írtam, nagyon gyorsan reagáltak mindig. Telefonos ügyfélszolgálatról is hasonló a tapasztalat.


Amikor pedig véletlenül igénybe vettem egy szolgáltatást (nem mondtam le amikor már nem volt ingyenes), ami az én figyelmetlenségem volt, akkor pedig korrektebbül jártak mint elvárható lenne.

Én csak tisztázni akartam velük, erre felajánlották, hogy utólag úgy tekintik, hogy valamilyen csomagot igényeltem arra a kis időre ami így még mindig sokkal olcsóbb volt mint amit kiszámláztak eredetileg.

Még ők kerestek megoldást, hogy csökkentsék a fizetnivalót, amit pedig jogosan terheltek először rám.

Nem hittem, hogy ilyen létezik.



De természetesen az én tapasztalatom is csak egy a sok emberé közül.

2020. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
5-ös, nyilván, aki ennek a fos Telenyomornak az ügyfele jelenleg, nem fogja elismerni, hogy ez a legszarabb szolgáltató a három közül, mert hát ugye ilyet beismerni nagyban önérzet romboló. A Sony telefon tulajdonosokra emlékeztet ez engem, akik meg vannak győződve róla, hogy a Sony telefonjuk az egyik legjobb a világon, pedig egyébként minden tesztben hátul kullognak.
2020. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
78%

Önérzet romboló hogy egy telefonszolgáltató amelyiknek ügyfele vagyok rossz?


Hát ha valakinek ez rombolja az önérzetét akkor ott nagy bajok vannak. Nyilván magadból indulsz ki.

Ha az javítja, hogy az a szolgáltató amelyiknél ő van, a legjobb, akkor is ugyanolyan nagy baj.


Én leírtam, hogy a saját tapasztalataim mondtam el, de lehet másé eltérő.


Vagy kötekedni akarsz vagy nem értetted meg azt sem amit írtam.


Szerintem itt be is fejezhetjük.

2020. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
Ha egyszer mindenki, aki ért hozzá, azt mondja, hogy a Telenor a legtrágyább mind közül, csak te, főokostojás mondod azt, hogy nem, akkor ki a hülye, mindenki más, vagy te?
2020. márc. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az embereket más fog meg!

Engem a telenor.

2020. márc. 3. 22:23
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves Hozzászólók!

Kezdjük az egészet előlről!


A kérdésem egyáltalán nem az önbecsülés és önértékelési zavarok felvetéséről és ezáltal a belső sivár lelki élet firtatásáról illetve kibeszésére vonatkozott!


Hogy miért is írtam ezt?

Akinek önértékelési zavarai vannak, alacsony az önbecsülése az az ember a saját belső fel nem dolgozott feszültségeit és önutálatát a másik személyre vetíti ki!


Nos,itt is ez történik,hogy egy közérthető és egyszerű kérdésre válaszolva pocskondiázzátok egymást!

Én úgy gondolom,hogy ezt mindannyian akik beírtatok ide,a saját magatok lelkiismeretével le tudjátok tisztázni,Szerintem minden rendben van veletek és érezzétek jól magatokat!



5-ös válaszoló:Nagyon szépen köszönöm,hogy megtiszteltél őszinte és információgazdag válaszoddal hozzásegítve ahhoz a döntésemhez,hogy mindenképpen a telenort választom.

2020. márc. 4. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!