Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11 vagy samsung note...

Iphone 11 vagy samsung note 10 lite vagy huawei mate 20 pro vagy iphone 7 plus?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyiket válasszam nekem normál használatra és egy kis játékra kellene meg egy jo kamera pls irjátok meg hogy melyika jobb ezzel a szempontok szerint. köszi előre a válaszotokat

2020. márc. 3. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Azért az iPhone 7 és 11 eléggé eltérő kategória. A másik kettőt mindenképp kizárnám, maradnék valamelyik almásnál, hogy konkrétan melyik legyen az már csak azon múlik hogy mennyit szánsz rá. Mondjuk én valószínűleg várnék egy hónapot az új SE2-re.
2020. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nincs gondom az androiddal, Mate 20 Pro-t vennék.

De ha almát akarsz, várd meg tényleg az SE2-t. Kb 160ezer forint lesz az ára.

2020. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Én egy Samsung Galaxy S10e-t ajánlanék mert fényévekkkel jobb szerintem a Note nál de ha a kamera számít akkor Galaxy A51 mert a kemerái majdnem olyan felbontásúak mint az S20-é
2020. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nekem samsung galaxy note 10 lite-om van el sem tudnék képzelni jobbat kamera nagyon faxa tárhely is bőven elég sztem (a játék miatt) de amúgy bővíthető, szóval én a samsung galaxy note 10 lite-ra szavazok
2020. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!